Chtel jsem se zeptat, zda existuje moznost, aby se pri prichozim emailu (pokud je nejaky po kontrole v urcitem intervalu na webu) rozsvitil displej. Tak jako kdyz prijde treba sms. Protoze kdyz mam vypnute zvuky (coz je v praci ci na prednaskach skoro stale), tak musim neustale rucne nahazovat displej bocnim tlacitkem, abych se mrkl, zda mi neco prislo.
-- čtv lis 05, 2009 20:28 --
Nikoho toto netrápí

?