Skrývání SMS

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
HTClive
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 29, 2009 2:03
Zařízení: HTC Touch

Skrývání SMS

Příspěvek od HTClive »

Program HiddenSMS drží "své" kontakty i SMSky odděleně a hlavně všechna data uvnitř jsou zašifrována, ani v Outlooku ani přes Jeyo nejsou vidět. Je to z důvodu maximální bezpečnosti chráněných dat!
Kdyby se to takhle dalo snadno vytáhnout, nemělo by smysl vše uvnitř kryptovat a skrývat v mobilu program i data...
Zazík
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát dub 17, 2009 23:16
Zařízení: HTC Diamond

Skrývání SMS

Příspěvek od Zazík »

Jsem to nainstaloval a testnul a teď se toho nemůžu zbavit. Normálně odebrat to samozřejmě nejde a na základě hlášky, že program jde odebrat při spuštění, nemůžu najít kde a jak. Mohl by tu někdo popsat kde to je? V pokročilém nastavení to nemám. Díky
HTClive
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 29, 2009 2:03
Zařízení: HTC Touch

Skrývání SMS

Příspěvek od HTClive »

Standartně to najdete v hlavním menu / Nabídka / Pokročilá nastavení / Hesla / box Odinstalace programu...
-----------
Jako alternativa se dá zvolit volba "Program je vypnutý" na tom samém místě a kdyby bylo třeba, tak ho tam zase jednoduše zapnout (teda v rámci termínu té trial verze)...
Zazík
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát dub 17, 2009 23:16
Zařízení: HTC Diamond

Skrývání SMS

Příspěvek od Zazík »

Super, je to tam. Díky
Zazík
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát dub 17, 2009 23:16
Zařízení: HTC Diamond

Skrývání SMS

Příspěvek od Zazík »

Jsem to odinstaloval, přes Resco registry jsem smazal v HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE soubor KANDOX . Stejně ještě někde je nějaký zbytek. Nevíte někdo kde a co ještě smazat?
Zazík
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát dub 17, 2009 23:16
Zařízení: HTC Diamond

Skrývání SMS

Příspěvek od Zazík »

Hoši to je nějaká mrcha. Dělal jsem Hard reset, formátoval jsem vnitřní paměť, protože jsem si nějak rozhodil telefon. Tak jsem si to zkusil znovu nainstalovat a ta mrcha mi stejně nahlásila, že mi licence propadla. Nevím jestli by třeba nepomohlo nějak vytáhnout jen cab. A pak to nainstalovat rovnou v HTC. Jo to bude asi ono, instalačka naváže kontakt s telefonem pak s jejich servrem pro licence a pak se to nainstaluje. V tu chvíli to už asi má asi v sobě poznámku s datumem první instalace.
HTS Rose
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 27, 2009 12:16
Zařízení: HTC Rose, HTC Kaiser, IBM T42,

Skrývání SMS

Příspěvek od HTS Rose »

jojo, je to tak, Zazik na to prisel :-)
Zazík
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát dub 17, 2009 23:16
Zařízení: HTC Diamond

Skrývání SMS

Příspěvek od Zazík »

Jasně že jo, dík za pochvalu. Jinak jsem se díval a MUMSMS stojí 357,- což je rozumná cena
HTS Rose
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 27, 2009 12:16
Zařízení: HTC Rose, HTC Kaiser, IBM T42,

Skrývání SMS

Příspěvek od HTS Rose »

:-)) MUMSMS je trosicku neco jinyho, teda ne trosicku, ale hodne neco jinyho, nezachytava SMS, ale musis si rucne oznacit dosle sms, ktere nechces, aby nekdo videl. HiddenSMS to resi uz pri prichodu SMS, tu smsku proste "spolkne" a telefon vubec nevi ze neco prislo. A ty spolknuty smsky se ukladaji do zasifrovaneho souboru, oddelene od ostatnich smsek ..
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů