Tower Defense: Jak dlouho se dokážete bránit nájezdům?

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Zařízení: Samsung Galaxy S10+

Příspěvek od Jiří Hrma » úte říj 27, 2009 0:23

Při listování placeným Marketplace jsem narazil na velmi zajímavou hru Tower Defense, jejíž název hned vlastně charakterizuje i žánr, do kterého patří. Pro iPhone existuje podobných her celá řada, o to více mě tedy potěšilo, když jsem tuto hru objevil také pro Windows Mobile. Cíl je jednoduchý, na připravených mapách musíte ubránit brány vaší základny před nájezdy protivníka, který v každém kole posílá více a více jednotek. Vy za jejich likvidaci získáváte peníze, díky kterým můžete přistavovat nové obranné věže nebo vylepšovat ty již postavené.

Bleskovka
Zobrazit video ze hry

Hra disponuje několika typy nepřátel a samozřejmě i obranných věží. Podporuje QVGA, VGA i WVGA rozlišení a kromě výborné hratelnosti nabízí také vydařenou grafiku a hudební doprovod. Pokud nemáte bankovní účet například v Polsku, Tower Defence si z Marketplace nekoupíte, ale naštěstí je dostupný třeba na PocketGearu, ovšem za 15 USD, což je trochu nefér, protože v Marketplace je hra k dispozici za cenu poloviční. Trial verze hry pro vyzkoušení bohužel také není dostupná.

YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Zařízení: Galaxy Note 2

Příspěvek od YAMATO » úte říj 27, 2009 1:01

Bohužel to má zatím dost much, kouše se a padá, zvláště je-li instalována na kartě. Absence tichého módu a regulace hlasitosti taky dost zaráží...

Kdyby tak byla AsgaardDefence pro WVGA :roll:

AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Příspěvek od AtoM. » úte říj 27, 2009 9:53

Každopádně je to skvělá zpráva, že marketplace plní svůj účel a na WM herní scéně se něco děje :grin:

KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Zařízení: LG Optimus 2X

Příspěvek od KVARK » úte říj 27, 2009 14:44

Tohle kdyby někdo chtěl dát na iPhone, tak se mu Apple vysměje....
Hold hry na WM, to je černá stránka tohodle OS.
A abych řekl pravdu, tak se bojím, že i s příchodem Sedmiček se na tom mnoho nezmění... :???:

jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Zařízení: HTC One M8

Příspěvek od jerry_stolarik » úte říj 27, 2009 22:09

a já si zae myslím žese to zmnění....už ted se to pomalu rozjíždí.....s příchodem marketplace to bude lepší a lepsí....a ty minimalní požadavky co ma WM7 s tím užse da lecos delat....podle mě se brzo dockame spousty kvalitnich titulu....vzdyt portace ruznych pc her (follout, age of empires, warcraft) vice mene fungují.... a kdyz muzes rozjet takove hry...azse do toho vyvojaři opřou....myslím že bude o co stat....

EDIT

Tak ted mi na marketplace přibylo 7 novych 3Dher od OmniG Software Inc.

Vypadaj docela slušně graficky....

Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Zařízení: Samsung Galaxy S10+

Příspěvek od Jiří Hrma » stř říj 28, 2009 11:47

Hry od OmniG vypadají graficky celkem dobře, ale ta hratelnost je děsivá (btw ty tituly jsou staré několik let).

Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shooter » pon lis 02, 2009 15:40

to KVARK: jo na hrach WMko hori no :(... to bude holt asi tim, ze vsichni se asi drzi toho, ze WM je na praci :???: a kdo si chce zahrat hry at si koupi iPhone. Ovsem asi ne moc lidi ma tolik penez na oboje a zase mit jenom jabko bych asi taky nechtel. Holt musime doufat... ikdyz musi se zase nechat, ze uz na WM vysel jeden titul.. puvodne tusim pro X1 jmenuje se to Xtract tusim a tam je videt ze i WM zvladaji a hlavne stihaji peknou grafiku a ze to jde. Tak se nechame prekvapit no.

Odpovědět

Zpět na „Aplikace“