problém se sms

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
emilio15
nováček
nováček
Posts: 9
Joined: Sat Oct 10, 2009 11:52
Zařízení: htc diamond 2

problém se sms

Post by emilio15 »

Zdravím.
Mám takový problém se sms. Napíši sms a ta místo aby byla ihned odeslána se uloží do složky k odeslání a odešle se až za nějakou dobu. Nepomůže ani to, že v nabídce sám dám příkaz odeslat a přijmout. Prostě odešle se až asi uzná sama za vhodné.:-(
U doručených je to podobné, dostávám je s i několika hodinovým zpožděním. Např. blikne mi, že jsem dostal sms. Je u ní napsáno 12:32, ale už je 20:50. Zpoždění přes osm hodin.
Za operátora mám vodafone a nevím jestli je to problém telefonu nebo operátora. Fakt jsem z toho dost nešťastný, už jsem kvůli tomu měl pár průserů.
Díky za každou radu.

-- doplnění předchozího příspěvku (sob říj 17, 2009 14:25) --

Tak jsem provedl software restart. A vypada, ze to pomohlo.
difor
nováček
nováček
Posts: 7
Joined: Fri Jun 12, 2009 10:59
Zařízení: htc diamond 2

problém se sms

Post by difor »

Hele stema sms má problem vice lidi co jsem slysel odkámošu mají taky D2. Mě osobně se stává že když je v pohotovostním režimu přijde sms tak se nerozsviti dioda ani nevyšle žádný zvuk. No uvidíme co stím se dá dělat jinak to nevím než to reklamovat.
elex
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Fri Sep 19, 2008 20:22

problém se sms

Post by elex »

difor: nic nereklamuj a koukni sem ...
http://www.htc.com/cz/supportdownloadli ... sd&cat=all
to tvuj problem na 99% vyřeší :) ... tedy zalezi na tom jestli mas ofiko rom

Necituj poslední příspěvek. ziminix
difor
nováček
nováček
Posts: 7
Joined: Fri Jun 12, 2009 10:59
Zařízení: htc diamond 2

problém se sms

Post by difor »

tak to asi nevíš že tenhle opravný balíčk moc nefunguje aspon na tu sms u mě se tomu tak stalo takže nevím co dál.
User avatar
Jess
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 119
Joined: Mon Jul 13, 2009 14:04
Zařízení: S.G.NOTE,HTC HD2,S4

problém se sms

Post by Jess »

HD tweak
elex
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Fri Sep 19, 2008 20:22

problém se sms

Post by elex »

difor:
mě to funguje bez problemu, koukni na cislo rom...
tento opravný soubor je možné použít pouze pro verzi ROM 1.40.XXX.X nebo nižší.
difor
nováček
nováček
Posts: 7
Joined: Fri Jun 12, 2009 10:59
Zařízení: htc diamond 2

problém se sms

Post by difor »

tak moje rom je tedy 1.39. XXX.1 takže by měl ten opravnej balíček jít D2 nebo mám použít ten balík na HD
jivo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 163
Joined: Wed Mar 07, 2007 11:40
Zařízení: HTC Evo 3D GSM; HTC Dimond2 -Topaz:XDA Energy
Location: Praha
Contact:

problém se sms

Post by jivo »

Ja mel problem, ze pokud jsem vybral v Manile seznam hovoru, preskocil do SMS a neco napsal, tak se to po odeslani vetsinou ztratilo. Proste Manila skocila do Homu, prisla mne jako by prazdna SMS, nic se neodeslalo a ja ji nemel ani v rozepsanych, ani poslanych.
Tak ted vzdy pisu SMS s Widlyho rozhranni a je klid. Specilane, co jsme horkotezko napsal jednou rukou SMS asi o 800 znaku i s udajem, ktere jsem doloval z jineho telefonu.

Ty SMS maji dosti nepovedene. Ona je v tom TD2 chyb vice. Ale konecne jsem spokojen po delsi dobe s telefone. Breez byl dosti pomaly a s malou pameti. Wings az na ten skoro neexistuji plast je OK.

Proste je to jako v politici. Nekupujem kvalitu, ale to nejmensi zlo. Az bude cas, hodim tam neco z XDA a treba se vse zazracne jako vzdy opravi :-)
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 443
Joined: Sun Mar 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Location: Trnava, Slovakia
Contact:

problém se sms

Post by romčo »

Asi tak dva dni pozorujem, že pri odoslaní SMS alebo mailu mi HTC Touch Pro2 vyhodí takúto hlášku (viď prílohy)
SMS aj email síce prejde v poriadku, ale aj tak neviem, čo je príčinou, že "niektorí príjemcovia sa nedajú rozpoznať."
SMS aj emaily posielam na kontakty, ktoré mám uložené. Takže neviem, kde je problém. A navyše sa mi to stalo len teraz, doteraz bolo všetko v poriadku.

Keby to náhodou niekoho zaujímalo alebo by to malo niekomu pomôcť, tak môj problém som vyriešil.
Všetko je na priložených prílohách.
Čiže problém bol v tom, že som mal v položke E-mailové adresy v Kontaktoch získavať z: zvolené Žiadne
Správne má byť: Všetko poštové polia
Attachments
sms chyba 1.jpg
sms chyba 1.jpg (19.95 KiB) Viewed 2399 times
sms chyba 2.jpg
sms chyba 2.jpg (20.15 KiB) Viewed 2399 times
Takto to má byť správne
Takto to má byť správne
Screen03.jpg (28.05 KiB) Viewed 2379 times
Pri tomto mi to vyhadzovalo chybu
Pri tomto mi to vyhadzovalo chybu
Screen04.jpg (27.12 KiB) Viewed 2379 times
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests