Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Diskuze o programech pro Windows Mobile
RadekM
nováček
nováček
Posts: 17
Joined: Wed Jul 16, 2008 16:40
Location: Chodov u K.Varů
Contact:

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by RadekM »

Nejhorší je, že nepůjde upravit tak dobře prostředí jako dříve - jsem zvyklý si ho upravit ke svému obrazu a nemám rád ani Chome ani nic jiného, a jak to vypadá Microsoft kašle na klasickou today plochu. Takže si můžeme nechat zdát o SPB Diary, či ještě lepším PocketBreeze... Přijde mi to posun k horšímu, a osobně nechápu co je lepšího a rychlejší na ovládání prstem oproti stylusu ? Mohl by mi to někdo vysvětlit..... Přeji všem v očekávání veselou noc ....
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by tslany »

Líp se to prodává, nic víc než monopol MS nechcea tady vsází na to, žej to jsou "Windows" tak tam přidává grafickej kabátek a PocketPCčkaři můžou akorát říct "dovidenia"
User avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 262
Joined: Tue May 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Location: Highlands

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by Kulík »

RadekM wrote:Nejhorší je, že nepůjde upravit tak dobře prostředí jako dříve - jsem zvyklý si ho upravit ke svému obrazu a nemám rád ani Chome ani nic jiného, a jak to vypadá Microsoft kašle na klasickou today plochu. Takže si můžeme nechat zdát o SPB Diary, či ještě lepším PocketBreeze... Přijde mi to posun k horšímu, a osobně nechápu co je lepšího a rychlejší na ovládání prstem oproti stylusu ? Mohl by mi to někdo vysvětlit..... Přeji všem v očekávání veselou noc ....
Klasickou today samozřejmě WM 6.5 mají, takže o nic ošizen nebudeš :-), Titanium homescreen jde vypnout stejně jako TF3D ;-)
RadekM
nováček
nováček
Posts: 17
Joined: Wed Jul 16, 2008 16:40
Location: Chodov u K.Varů
Contact:

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by RadekM »

Právě, že ještě kloudně nevysvětlil ty nesrovnatelné klady wm 6.5 oproti staršímu systému, a tolik lidí jsou jimi poblázněných, snad se situace dostane do normálu, a vrátí se k "užitkovému" stylu, k čemu může člověku být, že mu bude PPC v ruce skákat, když si s ním nepřečte dokument, nezjistí své schůzky - a to bude asi vážně největší bída nového systému, v oblasti "diářů" bude o třídu oproti předchozímu stavu... I když je samozřejmě chyba na straně jednotlivých firem vyrábějících soft, faktem je že na 6.5 se stále správně neobjevují opakované události etc...

-- doplnění předchozího příspěvku (pon říj 05, 2009 21:09) --

Vypnout jde, ale to je tak všechno - práce s tímto systémem je o mnoho horší, nehledě k nepochopitelným změnám v horní a dolní liště, mě neobchází radost, spíše starost - ale to je mé soustavné pozorování, asi se rozmnožil mozkožrout, či jaká jiná potvora
radospol
smartstar
smartstar
Posts: 896
Joined: Fri Dec 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by radospol »

RadekM: neviem co presne mas na mysli s tou hornou listou,ale ostatne veci, menu polozky v file explorer,kontaktoch,sms... si mozes v registroch jednoducho upravit,zhustit do podoby wm6.

Samozrejme niektore veci nezmenis,ale nevidel by som to zas tak cierne.

Teraz trosku s humorom: pre vsetkych odporucam prejst na wm6.5,lebo skok z wm 6.1 na wm7 bude pre uzivatela obrovsky "touchšok". :)))
RadekM
nováček
nováček
Posts: 17
Joined: Wed Jul 16, 2008 16:40
Location: Chodov u K.Varů
Contact:

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by RadekM »

No právě, že mi stále nevysvětlil tu novotu - to je jako když natřeš starou škodovku novými barvami ?
Ne, ale po pravdě neznáte podobné softy typu SPB Diary, PocketBreeze podobně propracované, podobně použitelné na today plochu v 6.5 s tím, aby ukazovali všechny i opakované schůzky. Podobný soft klasickému Outlooku je nejdůležitější, mít ho první na očích, ostatní klidně až v druhém kroku
A prosím, aby mi už někdo řekl pádný důvod proč přejít z wm 6.1 na 6.5 toť otázka, řekl by Hamlet
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 172
Joined: Sun Aug 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by nirman »

Jestli dobre chapu, TodayAgenda ti pomuze.

A proc prejit, to ti asi nikdo nepovi, ja to beru jako modu :tlem:
Snad jen, ted me napadlo, vetsina kucharu ROMek pracuji na aktualnich verzich, takze pokud chces mit ROMku se vsim vsudy co je dnes k mani, tak je dobre si ukuchtene 6.5ky flashnout. To je ale vylozene spise o tom TF3D a obvykle kosmetickych zmenach. Protoze ted nemam prehled o tom, kolik lidi stale implementuje nove veci do 6.1cek, rekl bych, ze pomalu nikdo.
RadekM
nováček
nováček
Posts: 17
Joined: Wed Jul 16, 2008 16:40
Location: Chodov u K.Varů
Contact:

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by RadekM »

Právě že nepomůže neukazuje opakované upomínky, právě že se podobně chovají i SPB Diary, i PocketBreeze - a k čemu je aby se ukazovalo jen jeden, či dvě události. Nehledě k tomu, today agenda nemá žádné z dalších vynikajících funkcí SPB Diary či PocketBreeze do kterých jsou komponovat další today pluginy ..... Asi neřešitelný problém, či jsem příliš zmlsaný, no myslím si, že by to mělo být normální, proč se mění fungující věci v systému ?
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 172
Joined: Sun Aug 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by nirman »

Nejde vyresit opakovanou upominku pres kalendar? Tam si nastavis opakovane udalosti a upozorneni.
mike-biker
moderátor
moderátor
Posts: 1249
Joined: Sun Sep 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Location: Jesenice u Prahy

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by mike-biker »

Podle mě není až tak důležité, zda WM 6.1, nebo 6.5, ale hlavně ať je to PURE verze, očištěná od s.h.i.t.u, který tam nacpe Mrkvochvost a d.o.j.e.b.e výrobce. :evil: .
RadekM
nováček
nováček
Posts: 17
Joined: Wed Jul 16, 2008 16:40
Location: Chodov u K.Varů
Contact:

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by RadekM »

No právě, že by se to mělo normálně sesynchronizovat s Outlookem, normálně to na wm 6.1 funguje, na 6.5 ne, to bych musel všechny události mechanicky přepsat....

-- doplnění předchozího příspěvku (pon říj 05, 2009 21:48) --

Souhlasím, podobně mě štve, že drtivá většina vařených romek je přecpaná hloupostmi, proč je nenechaj co nejvíce odlehčené ??? Aby si je mohl člověk upravit ke svému obrazu...
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 172
Joined: Sun Aug 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by nirman »

Lite verze existuji, o lite verzi na 6.1 vim urcite a nepochybuji, ze na xda je i odlehcena 6.5ka :-)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1622
Joined: Tue Jan 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by Standa »

Ač by se asi nezdálo, já se na WM6.5 docela těším. Speciálně na nějakou ukuchtěnou Lite. Uvidíme jak to bude, dost věcí je otázkou zvyku. Kromě absence dpadu a stylusu ovšem... ;-) :-D
davemann
nováček
nováček
Posts: 34
Joined: Sat Jun 06, 2009 2:36
Zařízení: htc touch diamond 2

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by davemann »

ja asi dneska nebudu spat kdyby nahodou se ty stranky přehlitly a zkolabovaly :tlem: musim byt prvni :-D
zdendullah
nováček
nováček
Posts: 9
Joined: Wed Jul 22, 2009 15:24
Zařízení: HTC Touch (Elf), HTC TD2

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by zdendullah »

tak kde se nám to zaseklo? na webech microsoftu nebo HTC žádná zmínka...
agopom
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 70
Joined: Sat Feb 21, 2009 18:46
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Location: Nitra + zašvábený internát v Bratislave :)

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by agopom »

Chudak davemann...mohol ist pokojne spat :)
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 419
Joined: Fri Jun 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Location: Bratislava
Contact:

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by pk »

myslis ze je este stale hore a caka? :-)
davemann
nováček
nováček
Posts: 34
Joined: Sat Jun 06, 2009 2:36
Zařízení: htc touch diamond 2

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by davemann »

caues no furt a uz me ser....ou kurna .... :-D :tlem:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=526618" onclick="window.open(this.href);return false;
když vidiš tohle tak se netěž :tlem:
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 419
Joined: Fri Jun 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Location: Bratislava
Contact:

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by pk »

no ale to su uz wm 6.5.1 co origos romka urcite nebude ;-) zabudni na tlacitka dolu a pravdepodobne aj na manilu 2.5 :-) ale ktovie.. mozno prekvapia
davemann
nováček
nováček
Posts: 34
Joined: Sat Jun 06, 2009 2:36
Zařízení: htc touch diamond 2

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Post by davemann »

no ja viem .... wm uz sem tu dal link z ofiko stranek htc jak to bude vypadat .. ale prej je to pre americky trh takze evropsky bude prej vypadat jinak mno....

-- doplnění předchozího příspěvku (úte říj 06, 2009 11:40) --

ale zajima me funkce vga kamera ... panorama video to sem jeste neslisel a nevidel je to v manualu prave zminene htc strance
Post Reply

Return to “Aplikace”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest