Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Post by niky79 »

Nemate nekdo v diamondu Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?
http://htcpedia.com/duttys_topaz_wm_leo ... z-rom.html" onclick="window.open(this.href);return false;
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 315
Joined: Tue Jun 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Post by foreveryone »

chystam se ji zkusit
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Post by niky79 »

Pak napis. Ja to jeste nikdy nedelal a nevim, jak bych pripadne vratil puvodni ROM (resp. kdy bych ji ziskal, je to klasicka VWE 1.39...)
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 315
Joined: Tue Jun 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Post by foreveryone »

postup je stejný s jakoukoliv rom krom určených pro náš trh, na ty nepotřebuješ odemknout hspl v zařízení a neztrácíš záruku. R3 leo má nejnovější TF3D, novou grafiku ikonek a pár dalších vylepšení, jinak klasická wm 6.5 rom
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Post by niky79 »

Na tu R3 Leo potrebuji hspl, ne?
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 315
Joined: Tue Jun 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Post by foreveryone »

ano, stejně jako na všechny ostatní uvařené rom.
rampage
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 171
Joined: Thu Jan 22, 2009 20:35
Zařízení: HTC Desire Z

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Post by rampage »

Mám ji od včera a zatím spokojenost. Při delším používání netu se mi občas seklo na pár sekund okno opery a nefungoval light sensor, což se dá vyřešit starší verzí ovladačů. Po restartu a tím uvolnění paměti v poho i opera. Na htcpedia.com jsem četl, že pokud se změní tflo na jiný jazyk než EN nefunguje zvuk u sms.
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 315
Joined: Tue Jun 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Post by foreveryone »

U mě zatím taky funguje v pohodě, zjistil sem, že těch změn je tady mnohem víc např. integrace facebooku je už i v albu, kde se dají přímo prohlížet facebook fotogalerie kontaktů. Dneska ráno mi ale po softresetu nenajel sekl se při načítání, takže musel následovat hard reset, doufám že se to už nebude opakovat, jinak jde pryč.
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Post by niky79 »

rampage wrote:Mám ji od včera a zatím spokojenost.
A kolik je volny pameti po SR?
rampage
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 171
Joined: Thu Jan 22, 2009 20:35
Zařízení: HTC Desire Z

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Post by rampage »

Po resetu je obsazená paměť 44%. Storage volná 233MB a Program volná 108MB.
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Post by niky79 »

Tak ja tu ROMku zkousim a prvni dojmy jsou silene negativni. POMALA AZ HRUZA!

Priklad, chci pridat fotku ke kontaktu do "Lide". Vyberu fotku, ramecek je OK, dam DONE a cekal jsem snad 30 sekund, nez se pridala (dalsi uz ale probehly ok). Kdyz vlezu do sms konverzace, kde je spousta zprav s jednim kontaktem, ty se zacnou nacitac a prakticky nic nejde s mobilem delat (!!) ani tlacitko Zpet na Home nereaguje.

Uz se ji zbavuji.

EDIT: existuje nejaka jina ROM s TouchFLo 2.5?
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 315
Joined: Tue Jun 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Post by foreveryone »

nemuze to byt dokonaly když je to prakticky z uplně jinyho PPC s jinymi hw parametry a není to tedy moc optimalizované pro D2 na ještě officiálně nevydaném wm6.5
Možná manilla 2.5 ani nebude v officiální ROM 6.října

podívej se na xda-dev není to jediná rom s TF3D 2.5
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Duttys Topaz WM6.5 Leo R3 Ultimate?

Post by niky79 »

"Možná manilla 2.5 ani nebude v officiální ROM 6.října"

To by si mohlo HTC zkusit! ;-)

-- doplnění předchozího příspěvku (pát říj 02, 2009 8:07) --

V teto ROM je IGO 8 nepouzitelne. Kdyz chcete zadat adresu, kam chcete dojet, jako prvni se vlozit znak A s krouzkem a za zadnou cenu nejde smazat. Dela to tato ROM, nainstaloval jsem ji, hned pak IGo jako prvni aplikaci a smula :(

ROM Tom Topaz Leo R2 Build 23016 to nedela.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest