Problem s emailom

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 60
Joined: Sat May 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

Problem s emailom

Post by marecek65 »

Zdravim all

mam problem s htc touch hd pri stahovani emailov. Ked je pristroj zamknuty, nestiahne emaily podla nastavenia napr. kazdych 5 min. Ked je iba sleep mode, vtedy stiahne. Hladal som aj nejaky fix na xda, nasiel som, ale po instalacii som musel urobit HR, nakolko hd sa korektne nespustil. Nema s tym niekto skusenosti, alebo nejaky tweek?

Dik

Marecek
spermosh
smartstar
smartstar
Posts: 811
Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Location: Praha 10

Problem s emailom

Post by spermosh »

ja bych to videl na jinou/novejsi ROM
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 60
Joined: Sat May 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

Problem s emailom

Post by marecek65 »

2spermosh:
naistaloval som energy rom zo 17.09. a prave tam mi to robi. Myslis, ze je to romkou?
spermosh
smartstar
smartstar
Posts: 811
Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Location: Praha 10

Problem s emailom

Post by spermosh »

marecek65: tu ROM mam i ja a je divna, takze bych se zkusil podivat po jine - Miri ted taky vydal novou, tak proc nezkusit
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 299
Joined: Mon Nov 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Location: Plzen

Problem s emailom

Post by Lemmy »

Me to v poslednich romkach taky nefunguje. Ani u duttyho ani ted ve V64...
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest