Zdravim all
mam problem s htc touch hd pri stahovani emailov. Ked je pristroj zamknuty, nestiahne emaily podla nastavenia napr. kazdych 5 min. Ked je iba sleep mode, vtedy stiahne. Hladal som aj nejaky fix na xda, nasiel som, ale po instalacii som musel urobit HR, nakolko hd sa korektne nespustil. Nema s tym niekto skusenosti, alebo nejaky tweek?
Dik
Marecek
Problem s emailom
-
spermosh
- smartstar

- Posts: 811
- Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
- Zařízení: HTC One X+
- Location: Praha 10
Problem s emailom
ja bych to videl na jinou/novejsi ROM
Problem s emailom
2spermosh:
naistaloval som energy rom zo 17.09. a prave tam mi to robi. Myslis, ze je to romkou?
naistaloval som energy rom zo 17.09. a prave tam mi to robi. Myslis, ze je to romkou?
-
spermosh
- smartstar

- Posts: 811
- Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
- Zařízení: HTC One X+
- Location: Praha 10
Problem s emailom
marecek65: tu ROM mam i ja a je divna, takze bych se zkusil podivat po jine - Miri ted taky vydal novou, tak proc nezkusit
Problem s emailom
Me to v poslednich romkach taky nefunguje. Ani u duttyho ani ted ve V64...
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

