wifi a nastavení spotřeby energie

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
Johny-D
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 63
Joined: Fri Apr 04, 2008 6:53

wifi a nastavení spotřeby energie

Post by Johny-D »

Díval jsem se do nastavení wifi a zaujala mě možnost nastavit výkon wifi, čím větší výkon tím menší výdrž baterie, ale chtěl bych se zeptat jak se projevuje změna na vyšší výkon? Myslel jsem že bude silnější signál wifi, ale zdá se mi pořád stejný. Máte s tím někde zkušenosti? V čem je wifi výkonější? Pozorovali jste nějaký rozdíl v nastavení?
Svestka
smartguru
smartguru
Posts: 734
Joined: Thu Jul 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

wifi a nastavení spotřeby energie

Post by Svestka »

U notebooků výkon wifi ovlivňuje především dosah samotné wifi ale především pokud ty odesíláš data, pro příjem by to mělo být vesměs stejné (pro bezproblémový chod je ale nutno jak příchozího tak odchozího psojení) a logicky by se ještě mohla snížit i rychlost to ale nemám ověřené. Na pda to bude asi stejné.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest