wifi a nastavení spotřeby energie
wifi a nastavení spotřeby energie
Díval jsem se do nastavení wifi a zaujala mě možnost nastavit výkon wifi, čím větší výkon tím menší výdrž baterie, ale chtěl bych se zeptat jak se projevuje změna na vyšší výkon? Myslel jsem že bude silnější signál wifi, ale zdá se mi pořád stejný. Máte s tím někde zkušenosti? V čem je wifi výkonější? Pozorovali jste nějaký rozdíl v nastavení?
wifi a nastavení spotřeby energie
U notebooků výkon wifi ovlivňuje především dosah samotné wifi ale především pokud ty odesíláš data, pro příjem by to mělo být vesměs stejné (pro bezproblémový chod je ale nutno jak příchozího tak odchozího psojení) a logicky by se ještě mohla snížit i rychlost to ale nemám ověřené. Na pda to bude asi stejné.
Who is online
Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest

