Čeština na HTC diamond NE od sunnysoftu?

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Post Reply
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 173
Joined: Sun Jul 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Location: Jak kdy...
Contact:

Čeština na HTC diamond NE od sunnysoftu?

Post by Pepanisko »

Dobrý den, používám HTC diamond s anglictionu, protoze je to pry rychlejsi, ale chtel bych češtinu a v mobilu jsem MĚL tu od sunnysoftu a tza byla na nic, protoze bylo cast neprelozeny. neznate nekdo odaz ci nazev plne češtiny?? (zde na fóru jsem našel pouze vlákna o češtine od tohzo sunnysoftu, coz nechci) Děkuji za reakce
Qaz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 156
Joined: Mon Nov 17, 2008 20:34
Zařízení: Acer neoTouch S200, Qtek 8310
Location: HK
Contact:

Čeština na HTC diamond NE od sunnysoftu?

Post by Qaz »

Existuje neoficiální ROM od Adow v češtině ale je nutné provést HardSPL.
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 173
Joined: Sun Jul 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Location: Jak kdy...
Contact:

Čeština na HTC diamond NE od sunnysoftu?

Post by Pepanisko »

No ja se flashování bojím, nikde jsem nenasel pořádný návod ak na to...neni nejaky program ci tak?
mcm59
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 66
Joined: Sat Aug 08, 2009 8:50
Zařízení: Galaxy S i9000

Čeština na HTC diamond NE od sunnysoftu?

Post by mcm59 »

Zkus češtinu odtud. Je to instalační CAB soubor. Já tím dokonce počeštil PDA LOOX N560

http://alocala.com/downloads?func=select&id=2310

Diamond_BsB65M_MUI_CZE_200907011553
Submitted On: 01 Jul 2009
File Size: 609.6 KB

Edit: Nejsi ty Slovák? Na druhé stránce je "Diamond_BsB65M_MUI_SLO_200907011756 ", ale nevím jestli je to slovenský nebo slovinský jazyk.
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 173
Joined: Sun Jul 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Location: Jak kdy...
Contact:

Čeština na HTC diamond NE od sunnysoftu?

Post by Pepanisko »

Děkuju vyzkouším


EDIT: jo ale jak tam nastavim tu češtinu? Nemuzu ji nikde najít
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

Čeština na HTC diamond NE od sunnysoftu?

Post by Ruslan Botsyurko »

Pepanisko wrote:No ja se flashování bojím, nikde jsem nenasel pořádný návod ak na to...neni nejaky program ci tak?
Kdyz si stahnes ROM, tak v tom RAR balíku (většinou) je i samotný program pro flashovani ROM (MAUpgradeUt nebo ROMUpgradeUT). Pak stačí buď pda spárovat s počítačem přes active sync nebo WMDC, vybalit do jedné složky soubor s ROM i ten program a spustit prog. Pak je to jednoduchý, jenom se proklikáš Next --> Next, budeš se řídit pokyny programu a necháš flashnout ROM, poté stroj odpojíš a uděláš hardreset. Nebo pokud se ti nechce synchronizovat, tak stačí nahodit na pda bootloader, pak připojit ke kompu, spustit program atd.
Na flashi ROM není nic moc složitého jenom je třeba si počínat opatrně, všechno si raději dvakrát ověřit, mít PDA nabité(kdyby odešla baterka během flashe, který trvá do 20ti minut, tak by mohl být problém), umístit pda na místo, kde nehrozí jeho pád, vyškubnutí kabelu atd. tosamé s notebookem nebo počítačem.
Pokud jsi ještě neflashoval a diamond je nový, budeš potřebovat nejdříve odemknout HardSPL aby se daly flashovat neoficialni ROM. Jo a nezapomeň si zazálohovat data, při hardresetu se vymáže paměť (Ta úložná v diamondu by měla tuším zůstat, ale jistý si nejsem).

Kdyby byly problémy, tak neváhej napsat na forum, kdyby se objevily během flashe nějaké errory, tak si poznamenej číslo erroru.
Návod na hardspl, jak se dostat do bootloaderu, jak provést hardreset a další info najdeš buďto u nás na smartwiki, nebo na http://www.xda-developers.com --> Wiki , kde si najdi HTC Diamond
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 173
Joined: Sun Jul 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Location: Jak kdy...
Contact:

Čeština na HTC diamond NE od sunnysoftu?

Post by Pepanisko »

Děkuju, asi ten flash bude nezbytný, jinak jsem čech, ale občas mi to ujede, a jinak ještě k té češtine z toho cabu, ted se mi stalo ze kdyz dam zalozku "Fotgrafie a videa" tak mi to piše "fotografie nejsou k dispozici" a nabidne jen velke tlacitko ke spusteni fotoaparatu...nevite ak dat aby tam byly ny nahledy?


EDIT: jak to mam odstranit?? zdvojily se mi v menu START položky programy a settings a jedno z nich nefunguje a zmizel mi pruzkumnik...
mcm59
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 66
Joined: Sat Aug 08, 2009 8:50
Zařízení: Galaxy S i9000

Čeština na HTC diamond NE od sunnysoftu?

Post by mcm59 »

Nejspíš se vytvořily nové složky s českým názvem a ty původní anglické zůstaly. Tak ty soubory z angl. překopíruj do českých.
Na Průzkumníka (File Explorer) se vyprdni, používej TotalCommannder.
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 173
Joined: Sun Jul 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Location: Jak kdy...
Contact:

Čeština na HTC diamond NE od sunnysoftu?

Post by Pepanisko »

Asi jo, ale asi zustanu u anglictiny...stejne pulka je zase nepreloženy a smazaly se me i hodne aplikaci...ńeni to v "odinstalovat programy" a ni nikde je to asi MUI, jak to mam dat pryc z mobilu?
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1038
Joined: Mon Jun 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Location: Pardubice

Čeština na HTC diamond NE od sunnysoftu?

Post by Tomáš Kubec »

HR :-D
mcm59
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 66
Joined: Sat Aug 08, 2009 8:50
Zařízení: Galaxy S i9000

Čeština na HTC diamond NE od sunnysoftu?

Post by mcm59 »

Mě to nic nesmazalo, jenom to ty programy přejmenovalo do češtiny. Něktří zástupci asi odkazují na anglický název, tak to hlásí že program neexistuje.
Post Reply

Return to “Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests