PowerRadio

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
User avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 198
Joined: Sun Dec 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Location: Bánov
Contact:

PowerRadio

Post by Rady »

Chci se zeptat, jestli pozivate tuto aplikaci. Da se stahnout na

Code: Select all

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=531600 

Vypada celkem dobre, ale zjistil jsem ze po instalaci se mi zacne sekat CorePlayer. Dela to i vam?
eukubus
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Tue Jan 24, 2006 20:10
Zařízení: HTC Touch HD
Contact:

PowerRadio

Post by eukubus »

Nainstaloval jsem včera a sekání v Core Playeru nepozoruji.
PS Mám oficiální ROM
User avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 198
Joined: Sun Dec 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Location: Bánov
Contact:

PowerRadio

Post by Rady »

No ja mam nahranou ROM 1.56.479.0 a verzi radia: 1.13.25.24.34U

Jeste jsem zjistil, ze mi IGO prestalo komunikvat s GPS satelity. Prestoze je vidi, tak se nechytne. Pomuze jedine nahozeni TT a pak uz jde i IGO :grin: Tak jsem prozatim aplikaci powerradio odinstaloval a uvidim jestli se to bude projevovat nebo ne :???:
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest