Změna města u počasí v MOBIL SHELL 3

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
nosferatak
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 51
Joined: Sun Mar 30, 2008 21:25
Zařízení: HTC Desire HD

Změna města u počasí v MOBIL SHELL 3

Post by nosferatak »

Ahoj,
nevíte někdo jak změnit v mobil shell město pro počasí? U touchflo ho mám změněno ale nevím jak v mobil shell.
Díky
Jaitni
nováček
nováček
Posts: 35
Joined: Sun Jan 04, 2009 20:18
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Změna města u počasí v MOBIL SHELL 3

Post by Jaitni »

Klik na ikonku počasí-klik na pravý spodní roh-změnit město :o)
nosferatak
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 51
Joined: Sun Mar 30, 2008 21:25
Zařízení: HTC Desire HD

Změna města u počasí v MOBIL SHELL 3

Post by nosferatak »

To sice ano, ale já tam potřebuji dostat jiné město než je v tom seznamu, o to mi jde. Tohle jsem taky věděl :)
Jaitni
nováček
nováček
Posts: 35
Joined: Sun Jan 04, 2009 20:18
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Změna města u počasí v MOBIL SHELL 3

Post by Jaitni »

Myslim, že by to mohlo jít pokud si nainstaluješ SPB Weather. Nezkoušel sem, uvidíš :o)
nosferatak
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 51
Joined: Sun Mar 30, 2008 21:25
Zařízení: HTC Desire HD

Změna města u počasí v MOBIL SHELL 3

Post by nosferatak »

I tuto variantu jsem vyzkoušel ale nelze to.
Jaitni
nováček
nováček
Posts: 35
Joined: Sun Jan 04, 2009 20:18
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Změna města u počasí v MOBIL SHELL 3

Post by Jaitni »

Pak už jenom se přestěhovat :o)
Ale popravdě to počasí tam stojí docela za prd, zrovna mi ukazuje, že venku blýská a prší, zatímco je tam nechutný vedro a slunko :-)
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Posts: 862
Joined: Fri Aug 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Location: Ústí nad Orlicí

Změna města u počasí v MOBIL SHELL 3

Post by Radek Hübl »

Chvilku jsem hledal a našel jsem soubor kde je celá databáze měst v MS3, ale bohužel nejsem schopne tento soubor otevřít a zeditovat :-( Každopádně základní počásko v TF3 funguje určitě přesněji :.-)
nosferatak
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 51
Joined: Sun Mar 30, 2008 21:25
Zařízení: HTC Desire HD

Změna města u počasí v MOBIL SHELL 3

Post by nosferatak »

Nejspis to prepnu na touchflo a bude pokoj.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest