Zdravicko, nevie niekto ako sa da na TD2 aktivovat TF Cube? Nasiel som to v registroch, ale nejak mi to newfungovalo. Ja som nic podobne kockove (TF Cube, SPB MobileShell...) nikdy neskusal, preto by som rad videl ako to vyzera v praxi.
Vopred dakujem.
Aktivacia TF3D Cube
Aktivacia TF3D Cube
Ta cube byla součástí staré verze TouchFLO prostředí, které používal například HTC Touch, pro Diamonda2 to určitě není, leda že by někdo udělal nějakou neofiko ROM nebo to vydal v modifikaci na Xda-developers (ve WVGA verzi).
Aktivacia TF3D Cube
Ach tak, lebo ako som uz vravel, v registroch som nasiel hodnotu, v ktorej sa to da zapnut, tak som zmenil z 0 na 1, a zaroven disabloval normalne TF3D, ale nic sa nestalo. Vdaka za pomoc.
Aktivacia TF3D Cube
Já bych jen doplnil, že když to najdeš v registrech neznamená to nutně, přítomnost v systému, může se například jednat o nějaký přežitý klíč v registrech, na který se třeba zapomělo, nebo se tam ponechal pro kompatibilitu.
Aktivacia TF3D Cube
To je mi jasne, zas taky amater (dufam) niesom.
Prave preto som sa pytal, ci to ide(, alebo ci to tam je len tak zabudnute...)
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest


