xperia x1 baterie

Diskuzní koutek věnovaný komunikátorům od Sony Ericssonu (Xperia X1, X2)
Odpovědět
kaceEEEr
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 06, 2009 16:58
Zařízení: SE xperia x1

xperia x1 baterie

Příspěvek od kaceEEEr »

Dobrý den, mám problém s baterií, skoro vůbec nic nevydrží. Nabíjím ji celou noc a pak staci abych poslouchal dve hodiny pisnicky a mobil je uplne vybity, chtěl bych se zeptat jestli to je tak normální, nebo stim mam problém jenom já. Děkuji.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

xperia x1 baterie

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Jak stará je ta baterka, resp. jak dlouho je používaná a je originální?
Pokud je poměrně nová a nijak jsi ji nepoškodil/nepolil atd., tak by se tohle určitě stávat nemělo. Spotřeba energie sice roste při zapnuté GPS, BT, podsvícení na max, vytížení CPU, ale ne takhle rapidně a jen kvůli přehrávání hudby.
kaceEEEr
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 06, 2009 16:58
Zařízení: SE xperia x1

xperia x1 baterie

Příspěvek od kaceEEEr »

Mám ten mobil od vánoc takze je pomalu nová a je originální.. Také mi to prave prijde divny abych musel pomalu kazdy den nabýjet mobil, ktery by měl bejt na takovou zátez prizpusobeny.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

xperia x1 baterie

Příspěvek od Svestka »

No přizpůsobený... je to spíše multimediální stroj a příliš se důraz na výdrž neklade ale 2 hodiny je podle mě málo. Pokud se ti nechce skoušet flashovat ROM tak se ještě podívej jestli náhodou se ti na pozadí nespouští nějak gps modul nebo wifi pokud ne tak asi servis. Jestli už jsi ale někdy ROMku flashoval tak skus vyměnit za jinou, i když i tak jsou 2 hodiny strašně málo. Jen bych se ještě zeptal jestli jsi pozoroval delší dobu pozvolný pokles výdrže a nebo jestli se tak stalo v nějakém kratším intervalu v řádu pár dní. Já se sice v PPC tématice vpodstatě nějak nepohybuju a tak skouším jen selským rozumem poradit.
Odpovědět

Zpět na „Sony Ericsson Xperia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů