Zdravím, zajímalo by mě jestli existuje česká ROM na způsob Eržiky pro Diamonda/Compacta IV od uživatele Adowa.
Díky
Existuje česká ROM pro flashnutí HD
- michalkosmak
- přispěvatel

- Posts: 123
- Joined: Mon Jul 21, 2008 12:41
- Zařízení: HTC Touch HD
- Location: Hradec Králové
- Contact:
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
Existuje česká ROM pro flashnutí HD
Ne,takova rom neexistuje a ani me nechybela v dobe kdy jsem HD mel.
- michalkosmak
- přispěvatel

- Posts: 123
- Joined: Mon Jul 21, 2008 12:41
- Zařízení: HTC Touch HD
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Existuje česká ROM pro flashnutí HD
Tak to mě velice mrzí. Byl jsem do teď zvyklý na Eržiku. A co doporučujete za EN verzi aby byla stabilní?
Existuje česká ROM pro flashnutí HD
Projdi si fórum, je tu několik témat ohledně ROM pro HD, mělo by ti to pomoct ve výběru.
- michalkosmak
- přispěvatel

- Posts: 123
- Joined: Mon Jul 21, 2008 12:41
- Zařízení: HTC Touch HD
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Existuje česká ROM pro flashnutí HD
Výborně děkuji za rady.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests
