Existuje česká ROM pro flashnutí HD

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
User avatar
michalkosmak
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 123
Joined: Mon Jul 21, 2008 12:41
Zařízení: HTC Touch HD
Location: Hradec Králové
Contact:

Existuje česká ROM pro flashnutí HD

Post by michalkosmak »

Zdravím, zajímalo by mě jestli existuje česká ROM na způsob Eržiky pro Diamonda/Compacta IV od uživatele Adowa.
Díky
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Existuje česká ROM pro flashnutí HD

Post by htcjirka »

Ne,takova rom neexistuje a ani me nechybela v dobe kdy jsem HD mel.
User avatar
michalkosmak
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 123
Joined: Mon Jul 21, 2008 12:41
Zařízení: HTC Touch HD
Location: Hradec Králové
Contact:

Existuje česká ROM pro flashnutí HD

Post by michalkosmak »

Tak to mě velice mrzí. Byl jsem do teď zvyklý na Eržiku. A co doporučujete za EN verzi aby byla stabilní?
ziminix
VIP
VIP
Posts: 1279
Joined: Thu Jun 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Location: Třebíč

Existuje česká ROM pro flashnutí HD

Post by ziminix »

Projdi si fórum, je tu několik témat ohledně ROM pro HD, mělo by ti to pomoct ve výběru.
User avatar
michalkosmak
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 123
Joined: Mon Jul 21, 2008 12:41
Zařízení: HTC Touch HD
Location: Hradec Králové
Contact:

Existuje česká ROM pro flashnutí HD

Post by michalkosmak »

Výborně děkuji za rady.
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests