Automatické dokončování při zadávání adresy

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
alda
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Sun May 24, 2009 20:31
Zařízení: HTC Desire HD

Automatické dokončování při zadávání adresy

Post by alda »

Zdravím. Chci se zeptat, zda se dá někde zapnout automatické dokončování při zadávání adresy v Opeře na Diamondu 2. ( verze 9.5).
Myslím, že by to tato verze měla podporovat ( viz.http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... %AD#p54956), ale nemůžu na to přijít a dost mě to štve.
Předem díky za odpověď.
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 370
Joined: Sun May 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Automatické dokončování při zadávání adresy

Post by HTCKlorec »

Pripajam sa, napriklad ked som pisal davnejsie adresu tak 1 z 5 pokusov mi dokoncill adresu automaticky. Teraz 0 bodov.
Ale Opera 9.7 Beta funguje ako ma, teda bude iba bug v builde 9.5ky.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest