Diamond 2 - ceska rom
-
---UFO---
- častý přispěvatel

- Posts: 177
- Joined: Sun Mar 02, 2008 8:32
- Zařízení: Motorola Milestone 2 + HP iPAQ 614c
- Location: Slovensko
Diamond 2 - ceska rom
Prosim vas, nemate niekto vytiahnutu cesku rom z Diamondu 2? Stacili by aj ceske mui subory. Dakujem
Diamond 2 - ceska rom
Mrkni sem:
censored because of warez
Mělo by to být ono...
censored because of warez
Mělo by to být ono...
-
---UFO---
- častý přispěvatel

- Posts: 177
- Joined: Sun Mar 02, 2008 8:32
- Zařízení: Motorola Milestone 2 + HP iPAQ 614c
- Location: Slovensko
Diamond 2 - ceska rom
No skoda tej cenzury. Mozete to zamknut.
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest