Diamond 2 - ceska rom

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Locked
---UFO---
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 177
Joined: Sun Mar 02, 2008 8:32
Zařízení: Motorola Milestone 2 + HP iPAQ 614c
Location: Slovensko

Diamond 2 - ceska rom

Post by ---UFO--- »

Prosim vas, nemate niekto vytiahnutu cesku rom z Diamondu 2? Stacili by aj ceske mui subory. Dakujem
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 158
Joined: Mon Nov 24, 2008 7:50

Diamond 2 - ceska rom

Post by roxtedy »

Mrkni sem:
censored because of warez

Mělo by to být ono...
---UFO---
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 177
Joined: Sun Mar 02, 2008 8:32
Zařízení: Motorola Milestone 2 + HP iPAQ 614c
Location: Slovensko

Diamond 2 - ceska rom

Post by ---UFO--- »

No skoda tej cenzury. Mozete to zamknut.
Locked

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest