aplikace pro Facebook - jak to funguje?

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
ZED
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř dub 19, 2006 14:50
Zařízení: Samsung Omnia i8000

aplikace pro Facebook - jak to funguje?

Příspěvek od ZED »

Chci se zeptat jak funguje Facebook klient od Microsoftu /ale platí to i pro jiné/ - když se připojím tak na mé "zdi" nejsou vůbec všechny příspěvky, velká většina jich tam chybí. Zkoušel jsem pár klientů ale všude je to +- stejné.
Jen m.facebook.com funguje jak má.
Mám něco někde špatně nastavené /ve WM aplikacích není co nastavovat/ nebo jsou ty programy tak k ničemu?
lUbiC.xD
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát čer 05, 2009 19:00
Zařízení: HTC Diamond 2
Kontaktovat uživatele:

aplikace pro Facebook - jak to funguje?

Příspěvek od lUbiC.xD »

tak zkus Skybook, přestože facebook nepoužívám ale i tak jsem to zkusil a běžel mi v pohodě bez sebemenších problémů
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

aplikace pro Facebook - jak to funguje?

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ano, ty programy jsou vicemene k nicemu, tedy alespon z mého pohledu.
Program od Microsoftu není stabilní, dríve jsem mel v oblibe Skybook, ale cca pred pul mesícem se neco podelalo a nechce se prihlasovat ikdyz zadávám na 100% správné údaje.
Takze pouzivám takovou svojí kombinaci: na rychlý update statusu a jen takové nahlédnutí spoustím m.facebook.com pres NetFront a fotky uploaduju mailem ( viz www.facebook.com/upload.php ).
Snad casem prijde néjaký kvalitní thirdparty program, který ukonci tyhle vecne kompromisy.
Co jsem slysel ale, tak na iPhone funguje Facebook program vyborne.
1echeck
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: čtv bře 13, 2008 20:04
Zařízení: Touch Pro 2
Bydliště: near ml
Kontaktovat uživatele:

aplikace pro Facebook - jak to funguje?

Příspěvek od 1echeck »

Já jsem vyzkoušel všechno a nakonec nejlepší (pro mě) varianta je Iris Browser a plné zobrazení stránky-funguje naprosto vše, upload, komentáře.. NetFront většinou nestíhá paměť, OperaMini nefungují odkazy atp.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

aplikace pro Facebook - jak to funguje?

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

jj, Netfront z nepochopitelnych duvodu hlasi nedostatek pameti. Pokud opravdu potrebuju plnou verzi facebooku, tak pouzivam prohlizec Skyfire. Ten nacita stranky velmi rychle a ma plnou podporu Flash objektu, takze bez problemu prehrava i videa z FB nebo YT. Iris jem taky zkousel, ale prislo mi ze zbytecne pretezoval ram a cpu, OperuMini nepouzivam a na OperaMobile mi blblo prihlasovani do facebooku.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů