Ako pouzivat sekciu hudba v TF3D?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
User avatar
Marmos
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Thu Apr 23, 2009 12:27
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Ako pouzivat sekciu hudba v TF3D?

Post by Marmos »

Nejak nechapem ako pouzivat sekciu hudby v TF3D. Neviem napr. ako nastavit, aby som sa na uvodnej obrazovke v sekcii Hudba tahanim prsta pohyboval po albumoch tak, ako je to pisane v manuali. Mne funguje iba po pesnickach. Ked spustim prehravanie albumu z kniznice, neviem sa vratit ani do stavu, ktory som popisal vyssie a zostane mi moznost pohybovat sa vzdy len v ramci vybrateho albumu.

Moze mi niekto popisat, prosim, ako vlastne funguje sekcia hudby v TF3D? Dik.
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 370
Joined: Sun May 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Ako pouzivat sekciu hudba v TF3D?

Post by HTCKlorec »

Niekde sa to tu uz tusim riesilo, po albumoch sa pohybujes potiahnutim prsta poloblukom:
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... bum#p99520
User avatar
Marmos
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Thu Apr 23, 2009 12:27
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Ako pouzivat sekciu hudba v TF3D?

Post by Marmos »

Nech robim, co robim, nefunguje mi to. Stale sa posuvam len po jednej skladbe, aj tymi sipkami vpravo. :-(

Este by som potreboval poradit, ako docielit to, aby sa mi aj pri prehravani hudby vypinal display? Nikdy uplne nezhasne, a ked to urobim rucne, prerusi sa prehravanie.
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 370
Joined: Sun May 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Ako pouzivat sekciu hudba v TF3D?

Post by HTCKlorec »

To funguje len ak mas pripojene sluchadla. Teda aspon mne :-D Ked sluchatka nemam, tiez sa mi prehravanie prerusi.

S tymi albumami: Ako asi pohybujes prstom?
User avatar
Marmos
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Thu Apr 23, 2009 12:27
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Ako pouzivat sekciu hudba v TF3D?

Post by Marmos »

S tym prerusenim mas pravdu, u mna je to rovnake. Hudbu som na tom doteraz neprehraval, tak som to skusal len bez sluchadiel a vyzeram teraz ako truhlik. Ani vo sne ma nenapadlo, ze s nimi sa to bude chovat inak.

Tie pohyby robim vsetky mozne, rovnio z hora nadol a opacne, obluky, hakybaky, skusam vsetko mozne a nic. Skus sem, pleas, postnut nejaky maly nakres, ako to robis ty.
Aspire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 183
Joined: Mon Feb 23, 2009 6:52
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Location: Praha

Ako pouzivat sekciu hudba v TF3D?

Post by Aspire »

Pohybem levo / pravo se presunes na dalsi zalozku. Dolu / nahoru se posouvaji pisne. Funguje to stejne jako fotky.

Obcas neni na skodu podivat se do manualu. Clovek nevypada, jako diletant.
Lo-ki
nováček
nováček
Posts: 33
Joined: Fri May 22, 2009 17:14
Zařízení: HTC Evo 3D, Xbox360 Ellite - Kinect
Contact:

Ako pouzivat sekciu hudba v TF3D?

Post by Lo-ki »

Nevíte někdo jak v hudbě v TF3D seřadit skladby na albu tak jak mají opravdu jít po sobě???Mám je tam jak chce telefon ne jak chci já...nevím proč se mi to neseřadí tak jak je to na original CD i když v pruzkumníku je vše OK
User avatar
Marmos
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Thu Apr 23, 2009 12:27
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Ako pouzivat sekciu hudba v TF3D?

Post by Marmos »

Aspire wrote:Pohybem levo / pravo se presunes na dalsi zalozku. Dolu / nahoru se posouvaji pisne. Funguje to stejne jako fotky.

Obcas neni na skodu podivat se do manualu. Clovek nevypada, jako diletant.
Zrejme si necital moj prvy post, ked nechapes, kde mam problem. Problem je, ze mi nejde listovanie po albumoch, nie skladbach!
Lo-ki wrote:Nevíte někdo jak v hudbě v TF3D seřadit skladby na albu tak jak mají opravdu jít po sobě???Mám je tam jak chce telefon ne jak chci já...nevím proč se mi to neseřadí tak jak je to na original CD i když v pruzkumníku je vše OK
Mne skladby radi spravne, ale v tagoch mam vsade uvedeny track number.
Lo-ki
nováček
nováček
Posts: 33
Joined: Fri May 22, 2009 17:14
Zařízení: HTC Evo 3D, Xbox360 Ellite - Kinect
Contact:

Ako pouzivat sekciu hudba v TF3D?

Post by Lo-ki »

Ale jo četl jmenuje se to jak používat sekci hudba v TF3D a myslím že tento problem tam patří no tak se omlouvám sorry...
User avatar
Marmos
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Thu Apr 23, 2009 12:27
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Ako pouzivat sekciu hudba v TF3D?

Post by Marmos »

Lo-ki, tebe som nic nevycital, nemal som preco, normalne si sa pytal. :) Odpovedal som ti v druhej casti postu pod citatom naleziacim tebe. Vycitka patrila inemu pod jeho citovanym postom.

Necituj poslední příspěvek. ziminix
budulinekcz
nováček
nováček
Posts: 22
Joined: Wed Apr 22, 2009 9:40
Zařízení: HTC Touch HD

Ako pouzivat sekciu hudba v TF3D?

Post by budulinekcz »

Tož nevim jestli jsem taky mormon, ale oblouky ani u mě nefungují. Sic mám Touch HD s Duttyho 3.8 ROMkou, ale Manila (v2.1) by měla fungovat stejně. V momentě, když mám načtený playlist se dvěma alby tak žádným obloučem od shora dolů se nedostanu na další album, ale jen na další song.
Lo-ki
nováček
nováček
Posts: 33
Joined: Fri May 22, 2009 17:14
Zařízení: HTC Evo 3D, Xbox360 Ellite - Kinect
Contact:

Ako pouzivat sekciu hudba v TF3D?

Post by Lo-ki »

Jo no ty oblouky mi taky nejdou natočte to někdo na kameru komu to jde a hodte někde odkaz jsem zvědavý jak to mam dělat zkoušekl jsem to ve všech směrech a nic...
ljex
nováček
nováček
Posts: 16
Joined: Sun Jul 06, 2008 17:36

Ako pouzivat sekciu hudba v TF3D?

Post by ljex »

No mne tie polobluky fungovali ale len na verzii co bola original na HTC...teratz mam 1.5 essential a ako robim tak robim neide mi to uz tiez :(
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests