Remote Desktop na Touch HD
Remote Desktop na Touch HD
Zdravím všechny, prosím o radu s nastavením RD. Vše jsem nastavil, nahesloval podle návodu od J.Hrmy, ale spojení pořád nejde. Nemáte nějaký ještě konrétnější návod na nastavení stolního compu. Mám XP SP 2.
Remote Desktop na Touch HD
A neblokuje ti přístup na vzdálenou plochu třeba firewall?
Remote Desktop na Touch HD
Zkoušel jsem ho i vypnout a je to stejné - jen upřesňuji, mám Xp Home jestli to nemá vliv. Udělal jsem vše odle tvého návodu i s těmi upřesněními které jsou pod návodem (IP adresa namísto user atd). a nic. Docela by mi ten profram bodnul a nechápu co dělám špatně, už mi to zabralo tak den a půl času . Dík
-
mlndsk
- častý přispěvatel

- Posts: 200
- Joined: Fri May 29, 2009 14:53
- Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
- Location: Brno
Remote Desktop na Touch HD
mam ten pocit ze stacilo zadat xp home remote desktop do googlu a prvni odkaz vam rekne toto
Windows XP Home Edition (HE) does not come with or support Remote Desktop, or Terminal Services feature.
http://www.mydigitallife.info/2008/06/1 ... e-edition/
Windows XP Home Edition (HE) does not come with or support Remote Desktop, or Terminal Services feature.
http://www.mydigitallife.info/2008/06/1 ... e-edition/
Remote Desktop na Touch HD
Bohužel máš asi pravdu, protože Home nepodporuje správu vzdálené plochy a očůrat to zřejmě nejde, protože programy které to umí se musí instalovat na oba počítače a to v případě WM asi nic neexistuje. Pokud bude nějaký nápad tak ho uvítám.Dík
-
IkE Blaster
- smartmaniak

- Posts: 2379
- Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
- Zařízení:
- Location: Písek
- Contact:
Remote Desktop na Touch HD
Všemožné VNC klienty fungují spolehlivě. Osobně mám jako server UltraVNC a na PDA tuším MochaVNC (moc nepoužívám a ten soft za moc nestojí, ale dostal jsem ho zdarma od firmy)
Remote Desktop na Touch HD
Takže se i na XP homech dá plocha rozchodit, rozumím tomu dobře, ale za předpokladu těchto dvou programů ?
-
IkE Blaster
- smartmaniak

- Posts: 2379
- Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
- Zařízení:
- Location: Písek
- Contact:
Remote Desktop na Touch HD
Ano. Na PC se musí spustit server (moc nežere, ale pro někoho může být těžší zprovoznit) a na PDA stačí klient. Ale pro přístup z venkovní sítě musí být na daný PC směrovaná veřejná adresa (porty netuším)
Teď jsem ještě narazil na Gooer Remote Desktop Service. Prý by to mělo fungovat i pro PDA, ale nic o tom nevím.
Teď jsem ještě narazil na Gooer Remote Desktop Service. Prý by to mělo fungovat i pro PDA, ale nic o tom nevím.
Remote Desktop na Touch HD
Dalsi moznosti je napr. www.logmein.com
Pro PDA je specialni stranka, kterou oteviras normos Operou
Pro PDA je specialni stranka, kterou oteviras normos Operou
-
tslany
- smartmaniak

- Posts: 3070
- Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
- Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
- Location: Brno
Remote Desktop na Touch HD
veřejná IP být nemusí, stačí Hamachi
-
mlndsk
- častý přispěvatel

- Posts: 200
- Joined: Fri May 29, 2009 14:53
- Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
- Location: Brno
Remote Desktop na Touch HD
ad VNC - zkousel jsem na WM zarizenich a je to des bes, nejedeto, pada to
kdyz uz budete muset instalovat neco na svuj PC, vyskousel bych toto
http://t2remotetouch.blogspot.com/2009/ ... ta-20.html
je to hodne vymakle a je to primo pro WM, ne zadny klon.
kdyz uz budete muset instalovat neco na svuj PC, vyskousel bych toto
http://t2remotetouch.blogspot.com/2009/ ... ta-20.html
je to hodne vymakle a je to primo pro WM, ne zadny klon.
Remote Desktop na Touch HD
když už je tu řeč o desktop remotech. Jak to vlastně funguje? To se přenáší streamovaný video nebo posílá jeden jpg/png obrázek za druhym? (jako u některejch webcamer)
Remote Desktop na Touch HD
Dík všem, ale za ty komplikace s instalací mi to asi nestojí, hold jsem nazačátku ušetřil za xP prof a ted to mám
-
mlndsk
- častý přispěvatel

- Posts: 200
- Joined: Fri May 29, 2009 14:53
- Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
- Location: Brno
Remote Desktop na Touch HD
jake komplikace?
nainstalujte miniaplikaci na PC (at to je VNC, nebo to co jsem posilal to ma jen nekolik KB a instalace je ve 3 krocich kdy klikate next, next, finish), soucasti je instalace na WM pres activesync, kde na wm zarizeni kliknete na next, ok.
pak uz jenom tu aplikaci v wm spustite a date search, najde to vas PC a kliknete connect pomoci jmena a hesla co pouzivate.
uplne izy.
nainstalujte miniaplikaci na PC (at to je VNC, nebo to co jsem posilal to ma jen nekolik KB a instalace je ve 3 krocich kdy klikate next, next, finish), soucasti je instalace na WM pres activesync, kde na wm zarizeni kliknete na next, ok.
pak uz jenom tu aplikaci v wm spustite a date search, najde to vas PC a kliknete connect pomoci jmena a hesla co pouzivate.
uplne izy.
-
IkE Blaster
- smartmaniak

- Posts: 2379
- Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
- Zařízení:
- Location: Písek
- Contact:
Remote Desktop na Touch HD
AtoM. - A co si myslíš, že je video? Vždyť to je obrázek za obrázkem...
Remote Desktop na Touch HD
To není pravda. Nevim jak ti to mám vysvětlit, ale ostatní mi daj za pravdu. Víš jak by byl jeden film ohromněj, kdyby tam byl každej snímek "celej"?
Remote Desktop na Touch HD
Možná, kdybys to dokázal vysvětlit, takhle to zní totiž dost divně, protože každá vteřina filmu má nějakých 25 snímků. A když jsme dělali animovaný filmy, tak jsme taky do každý tý sekundy dali těch 25 snímků. Normální avi film je samozřejmě zkomprinovanej.
Remote Desktop na Touch HD
Ano. Máš pravdu. Ale jak to je teda na tom remote desktop? To posílá jeden JPEG za druhým, nebo počítač vytvoří třeba něco jako *.asx video a mobil to pak přehrává?
Možná bych se mohl zeptat takhle. Je framerate konstantní, nebo se mění na závislosti počtu přenášených informací? Pokud by se na PC zaplo nějaký video a zmonšilo do HODNĚ malýho okýnka, dokázal by to mobil plynule přehrát?
Možná bych se mohl zeptat takhle. Je framerate konstantní, nebo se mění na závislosti počtu přenášených informací? Pokud by se na PC zaplo nějaký video a zmonšilo do HODNĚ malýho okýnka, dokázal by to mobil plynule přehrát?
Remote Desktop na Touch HD
No jako realtime to není, vzhledem k přenosový rychlosti dat na PDAčku, takže je to prostě po snímkách podle potřeby, samovolná aktualizace obrazu si myslim se dá nastavit, přičemž to překreslování asi taky neni nejsvižnější.
Remote Desktop na Touch HD
Ok. To jsem chtěl vědět. Dík za info.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest



