WinCE CAB Manager umí pracovat s TSKčkama.
Jo, barvy, to já nevím, WM2002-WM6.1 témátka sem dělal v programu a s WM6.5 sem pracoval jenom jednou a hnedka sem to zavrhl, bylo to myslím v HEXu.
To pozadí můžeš vykuchat z TouchFLO 2D, na xda-dev. si stáhni CAB a potom CAB Managerem (nebo MSCEInf umí taky extrahovat archiv) vyextrahuj myslim že to byl soubor hh_fw_background.png. No a potom vemeš např. ThemeGenCE a vyrobiš si témátko i s barvama a nemusíš je převádět do kódu všechno hezky graficky
