TV-out u TP2

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D 3. genrace a dalších utilitách...
Odpovědět
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

TV-out u TP2

Příspěvek od AtoM. »

Pokud bych používal u TP2 TV-out, bude mít výchozí obraz rozlišení stejný jako displej 800x480, nebo je možné nastavit vyšší? Hodilo by se to například při prohlížení internetu.
A ještě jedna otázka trochu mimo mísu. Vím, že existují externí BT klávesnice, ale bylo by možné připojit k WM externí BT myš? Teoreticky by pouze stačilo do mobilu nainstalovat aplikaci, která by pak vytvořila klasický kurzor.
Jako malej jsem snil o tom, že v budoucnosti zmizej počítače a v kapsách budeme nosit supermobily, který bude stačit připojit k monitoru, zapojit myš a budu na něm moct normálně pracovat. Zajímalo by mě, jestli ta doba už přišla :wink:
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

TV-out u TP2

Příspěvek od IkE Blaster »

Myš: No, vím, že přes USB-Host mi myš jde, takže bych řekl, že to možné bude. Problém trochu bude najít BT myš.


// Myšleno koupit, moc BT myší neznám... Pár (asi doslova) od Microsoftu a Logitechu a nějaká malá od HP tuším. Asi něco vyrobil i Genius, ale o to bych neopřel ani modem :lol: (kdo nezná, nepochopí...)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

TV-out u TP2

Příspěvek od htcjirka »

BT mys funguje bezproblemu,odzkouseno napr. s Microsoft Bluetooth Notebook Mouse 5000(ktera je bezne v prodeji) spolecne se SW Teksoft Blue Mouse.Nevim proc by mel byt problem najit BT mys...Diky SW od Teksoft neni problem zprovoznit temer jakoukoliv BT mys.
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů