Soubor nelze přenést...
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Soubor nelze přenést...
Mám zvláštní problém. Chci přes AS přenést soubor (záloha z SpbBackupu)...vypíše mi to hlášku "Soubor nelze přenést byl dosažen konec souboru". Nechápu o co jde, ten samý jsem již jednou přenášel a šlo to, není hide, není nic. Jinak vše funguje perfektně, s jinými je vše OK, jen tento. To samé přes BT.
Soubor nelze přenést...
To je dobrá šílenost, zajímalo by mě, kdo dělal lokalizaci pro tu chybou hlášku
Zkus přeinstalovat ActiveSync, případně odebrat partnerství a znovu jej přidat. Snad to pomůže.
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Soubor nelze přenést...
Jj, to jsem zkusil ale nic. Prostě tento jediný soubor je najednou u konce
Udělal jsem novou zálohu, stejně nazvanou a prakticky je i obsah stejný, ta jde normálně. Tak to asi zkusím ignorovat, ale stejně...záhada.
Soubor nelze přenést...
No tak hlavně že to s jiným funguje, ale záhada to je.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
