Homescreen Animation Plugin

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Post Reply
User avatar
SMARTGURU
nováček
nováček
Posts: 29
Joined: Sat Sep 16, 2006 8:46
Location: Olomouc

Homescreen Animation Plugin

Post by SMARTGURU »

Mám problém, stahl jsem si program homescreen animtion plugin. nejde mi nainstalovat :-( a telefon mi řekne, že instalace se nazdařila protože chybí popis s duvěryhodnym certifikétem..
User avatar
SMARTGURU
nováček
nováček
Posts: 29
Joined: Sat Sep 16, 2006 8:46
Location: Olomouc

Post by SMARTGURU »

eukubus wrote:To smartguru: dej to do novyho tematu a nebo pouzij tlacitko Hledat



Použil jesem tlačitko hledat, ale nanašel jsem to.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

A Policy Patch nainstalovany mas?
User avatar
SMARTGURU
nováček
nováček
Posts: 29
Joined: Sat Sep 16, 2006 8:46
Location: Olomouc

Post by SMARTGURU »

Ne Policy patch nainstalovaný nemám.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

SMARTGURU wrote:Ne Policy patch nainstalovaný nemám.
No tak ho zkus :) pak to pojede...
User avatar
SMARTGURU
nováček
nováček
Posts: 29
Joined: Sat Sep 16, 2006 8:46
Location: Olomouc

Post by SMARTGURU »

No tak já to teda zkusím, ale nepříjdu tím o záruku?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

ne, to opravdu neprijdes :) PolicyPatch je jen cabik, ktery upravi hodnoty zabezpeceni v registrech
User avatar
SMARTGURU
nováček
nováček
Posts: 29
Joined: Sat Sep 16, 2006 8:46
Location: Olomouc

Post by SMARTGURU »

Stáhl jsem ho a nainstaloval, ale nepomohlo to :cry: . Možná by pomohlo stáhonut ho z jiné stránky, ale na žádné jiné jsem ho najít nemohl. Zkusím ješté pohledat. A když tak se ozvu..
Post Reply

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest