Today obrazovka a její vylepšení

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Locked
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 179
Joined: Wed Dec 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Location: Praha 1
Contact:

Today obrazovka a její vylepšení

Post by Krwell »

Zdravim, chtěl bych se zeptat, co kdo používáte na today za různý vychytávky jako třeba Mobile Shell atd. Chtěl bych něco novýho, ale netušim co. Zkoušel jsem SPB Mobile Shell 3, ale nějak mě to už omrzelo, a POINTui mě taky nějak nevzalo. TouchFLO 3D sem zavrhnul už na začátku. Poradil by mi někdo, co všechno eště existuje ? :)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

Today obrazovka a její vylepšení

Post by Ruslan Botsyurko »

A 38 stran screenshotů, předváděí pluginů, programů a úprav v TOMTO vlákně o pár řádků níž ti nestačí ?!
Nezlob se, ale kdyby se probíralo jedno tosamé téma v deseti různých vláknech a pokaždé odznova když si na to někdo vzpomene, tak bychom měli z fóra smetiště.

ZAMYKÁM
Locked

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest