Nastavení podsvícení displeje v aplikacích

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 250
Joined: Wed Dec 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Location: Plzeň

Nastavení podsvícení displeje v aplikacích

Post by Mezek »

Přeji Všem dobrý den, poslední dobou mne uchvátila četba E-knih na mém přístroji. Používám k tomu soft AlReader 2, vše je naprosto bez problému, až na jednu věc a to na podsvícení displeje. Existuje nějaká aplikace, ve které je možno zadat programy kdy se nebude vypínat displej ? Nebo má někdo nějaký fígl ?
Děkuji, podobné téma jsem zde nenašel a pokut jsem ho přehlédl, omlouvám se.
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 299
Joined: Mon Nov 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Location: Plzen

Nastavení podsvícení displeje v aplikacích

Post by Lemmy »

Mohl by to resit program LUMOS, ve kterem jsou nastvavit myslim i programy a u n ich podsviceni http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=450318
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 454
Joined: Thu Aug 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Location: Praha 4

Nastavení podsvícení displeje v aplikacích

Post by hafush »

No LUMOS opravdu umí nastavit hodnotu podsvícení pro každou aplikaci zvlášť.
Ale mám takové tušení,že tazatel měl spíše požadavek,aby mu při konkrátní aplikaci nefungovalo automatické zhasínání displeje,ale Lumos myslím sice nastaví hodnotu podsvícení,ale po nastaveném čase automatického zhasínání také zhasne. Myslím si,že žádná taková aplikace,která by to uměla není. Musela by to umět samotná čtečka e-book.
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 250
Joined: Wed Dec 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Location: Plzeň

Nastavení podsvícení displeje v aplikacích

Post by Mezek »

Děkuji všem za zájem. Již se to vyřešilo samo. Pokut použiju "Auto Scroll", tak displej nezhasne.
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest