Skrývání SMS

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Zazík
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát dub 17, 2009 23:16
Zařízení: HTC Diamond

Skrývání SMS

Příspěvek od Zazík »

Hoj, nevíte jestli je nějaký program, který umí skrýt SMS od a na určité číslo? Na N70 jsem měl "mumsms" který byl v tomhle super, ale jak jsem se díval tak verzi na WM nedělají. Neznáte něco podobného?
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Skrývání SMS

Příspěvek od Sir Andrew »

Já to řeším tak, že dám "sort by name" a nakukám jí, že dostávám SMS jen od ní :-D

Nebo taky není špatné udělat si pro každou "kamarádku" zvláštní složku.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Skrývání SMS

Příspěvek od ziminix »

http://www.mobiletopsoft.com/board/2022 ... obile.html
Tohle by ti mohlo pomoct, ale podle popisu to asi umí jen příchozí.

Nebo mrkni na tohle, tam píšou obecně o zprávách, tak to budeš asi muset vyzkoušet:
http://www.freewarepocketpc.net/ppc-dow ... shide.html

Ještě tohle vypadá zajímavě:
http://smartphone.handster.com/programs ... hide%20sms
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

Skrývání SMS

Příspěvek od matelkoxxl »

nasiel som nieco taketo - BlackBaller - Call & Message Filter / Blacklist
Feature List:
* Filter Calls & Messages
* Allows Creation of Blacklists (filter numbers on list) & Whitelists (all numbers EXCEPT those on list are filtered)
* Optional Mute Ringer Feature (Instead of Blocking)
* Complete Log & Date of Each Blocked Event, Including Blocked Message Text
* SMS Auto Reply to Filtered Event (call & Message)
* Private, Unknown & Unavailable Number filtering
* Contact & Log Integration
* Removes Blocked Call Log for Guaranteed Privacy
* Create an unlimited number of lists for the ultimate in flexibility
* Killer Mobile''s Patented "Smart Reject Feature" allows you to add new blocked numbers on the fly
* Create lists from Contacts, Logs or Manually
* Set Expiration Date of Lists
* AutoStart on Device Reboot
Zazík
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát dub 17, 2009 23:16
Zařízení: HTC Diamond

Skrývání SMS

Příspěvek od Zazík »

Jasně jsme věrní všichni. Někdy je, ale lepší neprovokovat a SMS od určených lidí prostě nemít zobrazené už ve chvíli kdy SMS dojde. Taky funkce Black listu na sms se hodí. Já jsem zatím zvolil EasyHelper SMS Security v2.0.
Tento druhý Skb Mobile Safety Suite for Smartphone 2.02 jsem sice vyzkoušel, ale protože neumím anglicky tak jsem ho zatím moc nerozchodil.

To ziminix: díky za odkazy
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Skrývání SMS

Příspěvek od ziminix »

Za málo :) jsem rád, že sis vybral.
Jardach
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: sob lis 29, 2008 14:13
Zařízení: HTC HD2,Samsung Note

Skrývání SMS

Příspěvek od Jardach »

Přesně to potřebuji použil jsem zatím ten EasyHelper SMS Security v2.0. vše OK ,bohužel při kryptování mi v příchozích zobrazí jméno a když dam do Blocked SMS tak zase nevím zda mi přišla sms.Bodlo by kdyby mi SMS přišla standart,ale v kolonce od by byl taky blábol,poradíte někdo. :tlem: :tlem: Nebo jiný soft .

for Sir Andrew : Možná jsem tupej ,ale jak vytváříš složky pro "kamarádky" nějak mi tohle nejde (WM 6.1)
Zazík
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát dub 17, 2009 23:16
Zařízení: HTC Diamond

Skrývání SMS

Příspěvek od Zazík »

No a pak že jsem jedinej :lol: Ten problém co jsi psal mě taky štve. U Nokie jsem to měl tak, že mi v rohu vyskočil takový čtvereček a já jsem věděl, že mám sms, ale pokud jsem neotevřel, přes heslo Mumsms tak nikde nebyla vidět. Hele já jsem náhodou narazil na tohle http://www.mobiion.com/magicall.html nezkoušel jsem ho, ale možná by pomohlo to číslo které nechceš viditelné označit za Spam. Ale fakt nevím jestli to tak bude fungovat. Když tak dej vědět.
Jardach
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: sob lis 29, 2008 14:13
Zařízení: HTC HD2,Samsung Note

Skrývání SMS

Příspěvek od Jardach »

Tak teď testuji zatím úspěšně HiddenSMS je n aprosto super http://www.kandox.cz/cz/home/hiddensms/c2327,zoobrazuje přesně ten čtvereček při příchozí zpráve.Má jen jednu drobnost,lze dokonce nastavit aby při příchozím hovoru od skryté osoby vyběhlo mnou zadané číslo a popisek ,čili zobrazí se třeba Autolakovna mob.888 888 888,bohužel zatím mi to jede jen standart ve Windows,pokud hovor přijímám přes Touch Flo (Touch HD) tak se mi zobrazí originální čílso,v historii už je ale opět ten blábol co si zadaš.Psal jsem autorum o tomto nedostatku,odpověděli,že o tom vi a pracují na finální verzi,která už by měla být OK.Takže asi super soft bohužel jsem nikde nevyštrachal kolik stojí !
silvie_s
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: ned lis 25, 2007 23:50
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Brno

Skrývání SMS

Příspěvek od silvie_s »

1.498,-
Jardach
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: sob lis 29, 2008 14:13
Zařízení: HTC HD2,Samsung Note

Skrývání SMS

Příspěvek od Jardach »

:-( to je docela dost za soft
Zazík
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát dub 17, 2009 23:16
Zařízení: HTC Diamond

Skrývání SMS

Příspěvek od Zazík »

No o tom žádná. Kde naty ceny chodí? Tak snad se někde najde SN :idea:
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Skrývání SMS

Příspěvek od ziminix »

Tady ne.
HTClive
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 29, 2009 2:03
Zařízení: HTC Touch

Skrývání SMS

Příspěvek od HTClive »

Taky sem ten skrejvací program HiddenSMS testoval, chodí to technicky skvěle, takže ten, kdo to fakt potřebuje, může za tenhle prográmek líbat ručičky, nic soukromýho se mu z mobilu neprosákne!
100% skrytí vybranejch kontaktů, jejich SMS a MMS, nadefinuješ každýmu skrejvanýmu jméno a !!zvolený tel. číslo, to se Ti pak ukazuje, když ten člověk volá, vymaže to historii volání a tu pravou pak najdeš uvnitř programu, navíc ukreješ data v texťáku. Ještěc Ti to přepošle SMSky na email, maj to promáknutý. Cena vysoká, pravda! Komu to za to stojí, ten to dá, komu ne, nedá... To je normální.
Zazík
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát dub 17, 2009 23:16
Zařízení: HTC Diamond

Skrývání SMS

Příspěvek od Zazík »

@ HTClive
Čoveče neděláš ty pro výrobce :lol: "Komu to stojí zato" Tak buď chci dělat Business a nebo to jen na lidi zkouším. Kdybych to chtěl prodávat tak dám cenu, aby byla atraktivní a ne že oškubu těch pár co si to teda koupí a po půl roce to ztahnu z trhu protože to nevydělalo. Dám rozumnou cenu a prodám stovky licencí a ne jen desítky. Za 1500 nekupují lidi soft do počítače natož do telefonu.
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Skrývání SMS

Příspěvek od Sir Andrew »

silvie_s píše:1.498,-
Já jsem se přes oficiální stránky dostal k pokladně kde chtěli dokonce 3980,-Kč

kandox.cz - eshop - "Od 1.6.2009 můžete zakoupit plnou verzi programu HiddenSMS přes náš nákupní portál http://www.skrytesms.cz. " ---> http://www.skrytesms.cz/koupit.

Opravdu zajímavá cenová politika. Hlavně v době aplikací na iphone "za stovku". To nejsou vývojáři, ale vyděrači. Protestivně navrhuji nic nekupovat - však oni časem slevní :)
HTClive
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 29, 2009 2:03
Zařízení: HTC Touch

Skrývání SMS

Příspěvek od HTClive »

Já pro tu firmu dělal na betatestování a fakt na vývoji a odladění makali dlouho, ale platit bych tu cenu taky nechtěl;))!
Dělat na "stopení" SMSek a volání to není jako naprogramovat nějakou minihru nebo kravinku blbinku za stovku na iPhone. Nezastávám se cenový politiky, to je jejich věc, ale ten program je technicky super vymakanej, to zjistíš, když si nainstalíš trial a vyzkoušíš.

Teď se bude testovat Lite verze, ta bude v řádu za pár stovek, tak si počkej, to bude asi cena pro Tebe... :)) Nebo se jim přihlas jako tester jako já a můžeš to mít zadara:) Minule k tomu nějakej tester dostal i novej foun.
kakos2006
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: sob lis 03, 2007 20:19
Zařízení: HD2 WP7

Skrývání SMS

Příspěvek od kakos2006 »

měl bych dotaz. mám ted zařízení v reklamaci tak si to nemůžu vyskoušet. pokud nainstaluju tuhle aplikaci a zvolim si nějaký číslo aby se od něj skrývali sms nebo aby nebylo vidět v seznamu jak si to pak rozumí s outlookem? v něm je kontakt vidět nebo ne?
HTClive
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 29, 2009 2:03
Zařízení: HTC Touch

Skrývání SMS

Příspěvek od HTClive »

Pokud si ten kontakt zadáte do programu HiddenSMS (definujete si tam, jak se má na displeji zobrazovat (krycí identita) - jaké jméno i telefonní číslo) a i když ho budete mít zapsaný v P.Outlooku, pak ho stejně u uvidíte pod krycí identitou. Při příchozím volání se objeví to, co jste zadal jako krycí údaje, do historie příchozích hovorů se toto zapíše také, odchozí hovory jsou z historie všechny vymazány, celá originální historie je pak uvnitř HiddenSMS.
SMS od tohoto kontaktu se vždy skryjí do programu pod heslo a můžete si nastavit několik druhů indikace, že ta SMS přišla.
Pro více info koukněte na recenzi: http://www.wmmania.cz/content.php?id=1245 Zdravím

PS: Pokud bude kontakt jen v HiddenSMS, pak ho nikdo neuvidí... a při volání uvidí/te vždy jen jeho krycí identitu. :grin:

Používej tlačítko Upravit místo dvou příspěvků za sebou s kratkým časovým odstupem. ziminix
HTS Rose
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 27, 2009 12:16
Zařízení: HTC Rose, HTC Kaiser, IBM T42,

Skrývání SMS

Příspěvek od HTS Rose »

hele ja myslim ze kakos2006 to myslel jinak, ptal se na outlok v PC, a ne na pocket outlok v mobilu .... teda omlouvam se jestli to tak neni, ale i me by zajimalo jak budou ty kontakty ukryty c tom programu videt kdyz to sesynchronizuju s outlokem v pocitaci. A jeste pouzivam na zalohovani do PC program Jeyo, v nem taky ty ukryte smsky neuvidim?
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti