Zdravím mám HD s WM 6,1 od Duttyho verze 3,6 finall a k tomu nainstalovaný CorePlayer verze 1.3.2. Když si naskládám playlist dle svého gusta, dám přehrávat hudbu. Hodím přehrávání na pozadí a zmáčknu tlačítko ON/OFF pro vypnutí displaye, přehrávání MP3 se zastaví. Nevíte někdo co stím?
PS: takto se to chová i když program "neminimalizuju". Děkuji
Nepřehrává se hudba při vypnutém display
Nepřehrává se hudba při vypnutém display
To je normální, vyber si z menu CorePlayeru Options/Blank Screen. displej se zhasne, ale přehrávání bude pokračovat (lze to i nastavit na nějaké funkční tlačítko, aby si to pokaždé nemusel volit z menu).
- webspider
- nováček

- Posts: 48
- Joined: Mon Mar 30, 2009 12:17
- Zařízení: HTC Touch HD, Nokia N95, Iphone 3GS 16GB
- Location: Praha 4, Kamýk
Nepřehrává se hudba při vypnutém display
Děkuji 
EDIT: Tak nevím teď jsem jel do práce, pustil jsem COREPlayer, hodil na pozadi, pak chvilku brouzdal na netu, a pak jsem vypl display, a hudba hrála dál... Tak jsem z toho trochu jelen.
EDIT: Tak nevím teď jsem jel do práce, pustil jsem COREPlayer, hodil na pozadi, pak chvilku brouzdal na netu, a pak jsem vypl display, a hudba hrála dál... Tak jsem z toho trochu jelen.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
