Společnost TomTom konečně uvolnila navigační software TomTom Navigator 7 pro všechny majitele zařízení se systémem Windows Mobile. Až doposud jej oficiální cestou mohli používat pouze majitelé HTC Touch Diamond, Touch Pro a Touch Cruise ´09 a běžná licence nebyla v prodeji. Na oficiálním webu výrobce zatím
není k dispozici odkaz pro nákup verze certifikované verze pro český trh, ale podle této stránky by se tak mělo stát
velmi brzy. TomTom nabízí několik možností, jak si licenci nakoupit, buď si za 35£ můžete veškerá data stáhnout z internetu, nebo si za 90£ koupíte aplikaci včetně mapových podkladů na paměťové kartě microSD.
TomTom s uvedením veřejné verze Navigatoru 7 dle mého trochu zaspal, spousta lidí kvůli tomu dala přednost programu iGo 8 a TomTom tak trochu upadl do zapomnění.
Zdroj: MSMobiles.com