Zvětšení prostoru pro sms - HELP

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
ares333
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned dub 20, 2008 19:30

Zvětšení prostoru pro sms - HELP

Příspěvek od ares333 »

Zdravim, chtěl jsem zvětšít počet řádk při psaní sms dle smartwiki (http://www.smartwiki.cz/pocket-pc/htc/htc-touch-hd), ale když zeditovanej soubor chci nahrát zpět, tak mi to napíše, že nemůže přepsat ten strarej, protože je v ROM. Nevíte jak na to¨. Díky
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Zvětšení prostoru pro sms - HELP

Příspěvek od Jiří Hrma »

A přesouváš ten soubor přímo v PDA? Z PC přes ActiveSync/TocalCommander plugin to není možné provést.
ares333
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned dub 20, 2008 19:30

Zvětšení prostoru pro sms - HELP

Příspěvek od ares333 »

právě že jo, ale vůbec mi to nejde. Přesouvám přes File eplorera.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Zvětšení prostoru pro sms - HELP

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na File explorer se vykašli, to je nouzovka. Nainstaluj si Resco Explorer nebo Total Commander.
tdr
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv dub 10, 2008 12:28

Zvětšení prostoru pro sms - HELP

Příspěvek od tdr »

POMOC - potřebuji poradit, také jsem si chtěl zvětšit prostor SMS podle smartwiki, nahrál jsem si soubor do PC přes active sync a uložil, abych ho mohl nahrát zpět v případě problému. Ve druhém adresáři jsem se ho pokusil změnit, ale nepřišel jsem však jak to udělat. V exploreru se mi soubor nechtěl otevřít, tak jsem to zkusil ve wordu, tam to šlo, ale když jsem uložil jako XML a nahrál zpět nefungoval. Tak jsem zkusil nahrát zpět ten původní a nefunguje také a já teď nemohu odpovídat na SMS. POMOŽTE mi prosím co mám dělat? Zpět to nešlo nahrát přímo do adresáře Windows, tak jsem to nahrál na kartu a z karty jsem to pomocí TM CE nahrál tam kam patřil, aĺe nejede.
Tom
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Zvětšení prostoru pro sms - HELP

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Total Commander neumí přepisovat ROM soubory, pokud se nepletu. Resco ano.
tdr
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv dub 10, 2008 12:28

Zvětšení prostoru pro sms - HELP

Příspěvek od tdr »

Ahoj nevím jak se to stalo, ale už mi to zase jede OK. Je tady někdo komu se povedlo zvýšit pčet viditlených znaků v sms podle smartwiki? Rád bych si to zvýšil, ale nevím kde upravit xml soubor v PC, aby se nahrál správně.
TOm
tdr
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv dub 10, 2008 12:28

Zvětšení prostoru pro sms - HELP

Příspěvek od tdr »

Už jsem to zprovoznil, je funguje to tak jak je to uvedeno na smartwiki. Soubor HTML jsem opravil v Total Commanderu a nahrál zpět na kartu a z karty pomocí Total CE nahrál na určené místo a po restartu telefonu to SMS jedou normálně a mám tam tři řádky místa na text a vidím co píši.
Tom
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů