Na xda-developers vzniklo nove forum tykajici se Touch Diamond 2 a prachu pod dotykovou vrstvou.Zarizeni je na trhu celkem kratce a celkem brzy nastava takovy probelm.Mozna ze se bude v budoucnu tykat i vas.Trpi i vas Diamond timto problemem??Hlasujte ano či ne.
Jinak muzete sledovat a hlasovat i v diskuzi na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=517196
Prach mezi dotykovou vrstvou a displejem
-
Aspire
- častý přispěvatel

- Posts: 183
- Joined: Mon Feb 23, 2009 6:52
- Zařízení: HTC Touch Diamond 2
- Location: Praha
Prach mezi dotykovou vrstvou a displejem
Myslim, ze mnozstvi prachu se da eliminovat spravnym postupem nalepeni folie.
Ja jsem to vydrzel a D2 nevytahoval z krabice, dokud jsem nedojel domu. Vse jsem opatrne vybalil v koupelne, kde podle mne je nejmene prachu. Folii se mi podarilo nalepit hned na poprve. Takze spokojenost.
Ja jsem to vydrzel a D2 nevytahoval z krabice, dokud jsem nedojel domu. Vse jsem opatrne vybalil v koupelne, kde podle mne je nejmene prachu. Folii se mi podarilo nalepit hned na poprve. Takze spokojenost.
-
IkE Blaster
- smartmaniak

- Posts: 2379
- Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
- Zařízení:
- Location: Písek
- Contact:
Prach mezi dotykovou vrstvou a displejem
Přečti si znovu titulek příspěvku, tady se nemluví o krycí ochranné fólii 
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
Prach mezi dotykovou vrstvou a displejem
Presne tak,vznika problem,ze se dostava prach mezi dotykovou vrstvu a displej a nikoliv pod dotykovou folii.
-
Aspire
- častý přispěvatel

- Posts: 183
- Joined: Mon Feb 23, 2009 6:52
- Zařízení: HTC Touch Diamond 2
- Location: Praha
Prach mezi dotykovou vrstvou a displejem
Pardon, beru zpet. Prach nemam ani mezi dotykovou vrstvou a displejem.
Jeste nekdo mi chce rici, ze jsem si spatne precetl titulek?
Jeste nekdo mi chce rici, ze jsem si spatne precetl titulek?
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest