Prach mezi dotykovou vrstvou a displejem

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply

Máte prach pod diplejem??

Ano
4
31%
Ne
9
69%
 
Total votes: 13

htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Prach mezi dotykovou vrstvou a displejem

Post by htcjirka »

Na xda-developers vzniklo nove forum tykajici se Touch Diamond 2 a prachu pod dotykovou vrstvou.Zarizeni je na trhu celkem kratce a celkem brzy nastava takovy probelm.Mozna ze se bude v budoucnu tykat i vas.Trpi i vas Diamond timto problemem??Hlasujte ano či ne.
Jinak muzete sledovat a hlasovat i v diskuzi na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=517196
Aspire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 183
Joined: Mon Feb 23, 2009 6:52
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Location: Praha

Prach mezi dotykovou vrstvou a displejem

Post by Aspire »

Myslim, ze mnozstvi prachu se da eliminovat spravnym postupem nalepeni folie.

Ja jsem to vydrzel a D2 nevytahoval z krabice, dokud jsem nedojel domu. Vse jsem opatrne vybalil v koupelne, kde podle mne je nejmene prachu. Folii se mi podarilo nalepit hned na poprve. Takze spokojenost. :-)
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

Prach mezi dotykovou vrstvou a displejem

Post by IkE Blaster »

Přečti si znovu titulek příspěvku, tady se nemluví o krycí ochranné fólii :wink:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Prach mezi dotykovou vrstvou a displejem

Post by htcjirka »

Presne tak,vznika problem,ze se dostava prach mezi dotykovou vrstvu a displej a nikoliv pod dotykovou folii.
Aspire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 183
Joined: Mon Feb 23, 2009 6:52
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Location: Praha

Prach mezi dotykovou vrstvou a displejem

Post by Aspire »

Pardon, beru zpet. Prach nemam ani mezi dotykovou vrstvou a displejem.

Jeste nekdo mi chce rici, ze jsem si spatne precetl titulek? :-D
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest