citlivost dotykového disleje

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
brutulus
nováček
nováček
Posts: 32
Joined: Thu May 21, 2009 9:54
Zařízení: HTC HD2

citlivost dotykového disleje

Post by brutulus »

Ahoj. Mám docela často problém, že při posouvání se mi pořád něco nechtěně otvírá což mě dost vadí. Tady http://www.smartwiki.cz/pocket-pc/htc/h ... -diamond-2 se píše: Zlepšení senzitivity displeje
HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\TouchPanel, položka DWORD PressureThreshold, nastavte hodnotu na 000000f0 (původně 00000027). Chtěl jsem to zkusit, ale to "f" v číselné hodnotě na mě působí krajně nedůvěryhodně. Je to dobře ?
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 370
Joined: Sun May 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

citlivost dotykového disleje

Post by HTCKlorec »

f v ciselnej hodnote je naprosto v poriadku, je to hexadecimalna hodnota, teda 16tkova sustava, sustava ma nasledovne cisla : 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9,A,B,C,D,E,F , teda dokopy je cisel 16. Neboj sa a smelo do toho, tweak fakt funguje.
brutulus
nováček
nováček
Posts: 32
Joined: Thu May 21, 2009 9:54
Zařízení: HTC HD2

citlivost dotykového disleje

Post by brutulus »

Tak nevím. Mám tam položku Pressure Threshold bez toho DWORD a je tam nastaveno 57.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

citlivost dotykového disleje

Post by Jiří Hrma »

brutulus: Tak si v editoru registrů přepní zobrazení hodnoty na hexadecimální.
brutulus
nováček
nováček
Posts: 32
Joined: Thu May 21, 2009 9:54
Zařízení: HTC HD2

citlivost dotykového disleje

Post by brutulus »

To jsem zkoušel a změnilo se to na 39. Tak nevím ???

Necituj poslední příspěvek. ziminix
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 370
Joined: Sun May 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

citlivost dotykového disleje

Post by HTCKlorec »

39 je aj decimalna, aj hexadecimalna hotnota, meni sa to az pri vyssich cisla (napr. 1033 na deci je myslim 490 alebo tak na hexadeci) to ze sa ti to zmenilo, je v poriadku. Mimochodom aky regedit pouzivas, mozno z toho vycitame viac, aj screen by sa hodil ked si v koncoch.
brutulus
nováček
nováček
Posts: 32
Joined: Thu May 21, 2009 9:54
Zařízení: HTC HD2

citlivost dotykového disleje

Post by brutulus »

Díval jsem se na to v Total Commanderu/CE V 2.51
rampage
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 171
Joined: Thu Jan 22, 2009 20:35
Zařízení: HTC Desire Z

citlivost dotykového disleje

Post by rampage »

Pužívám PHM registry editor a mám tam desítkově 10000 a šestnáctkově 2710. Změň a uvidíš, maximálně to vrátíš zpět (snad) :-)

edit: 00000027 = desítkově 39
000000f0 = desítkově 240
převede ti to i kalkulačka ve woknech pokud si ji přepneš na vědeckou
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest