Duttyho ROMky

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
lukardos
nováček
nováček
Posts: 22
Joined: Fri Apr 17, 2009 20:48
Zařízení: HTC touch HD WM 6.1Dutty"s 3.7 FINAL

Duttyho ROMky

Post by lukardos »

Prosim vas nemel by nekdo jine HTCalbum nez je to zakladni?Seka se,je pomale a casto neukazuje ani zadany obrazek,ale misto toho uplne jiny:( A album od topazu jsem hledal...nicmene jsem nenasel link na stahnuti.Mam duttyho 3.4 XT.A jeste k tomu WM 6.5 R1..Dostanu to do tefenonu stejne jako predchozi romky od duttyho jako napr 3.4 pres black_uspl nebo je to pro uplne jiny zpusob?V tomhle se moc nevyznam tak se radsi zeptam nez,abych udelal zase nejakou blbost :cry:
smidlu
nováček
nováček
Posts: 25
Joined: Mon Aug 27, 2007 12:39
Location: Praha

Duttyho ROMky

Post by smidlu »

Ahoj, čtu zde o chybičce Duttyho, může zde někdo napsat o co jde? Vydal tedy Dutty R1 nebo ne? :) Díky
georgesandall
nováček
nováček
Posts: 25
Joined: Mon Sep 15, 2008 15:24
Zařízení: Delll Streak mini 5
Location: Červený Kostelec

Duttyho ROMky

Post by georgesandall »

Potvrzuji R1 od Duttyho, právě jsem ji stahnul,...:-). Je v download sekci na jeho stránkách.
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 299
Joined: Mon Nov 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Location: Plzen

Duttyho ROMky

Post by Lemmy »

Ted jsem R1 nahodil.
spermosh
smartstar
smartstar
Posts: 811
Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Location: Praha 10

Duttyho ROMky

Post by spermosh »

lukardos wrote:Dostanu to do tefenonu stejne jako predchozi romky od duttyho jako napr 3.4 pres black_uspl nebo je to pro uplne jiny zpusob?V tomhle se moc nevyznam tak se radsi zeptam nez,abych udelal zase nejakou blbost :cry:
presne tuto rom neznam, ale rekl bych, ze urcite - bud uspl nebo hspl 1.56
georgesandall
nováček
nováček
Posts: 25
Joined: Mon Sep 15, 2008 15:24
Zařízení: Delll Streak mini 5
Location: Červený Kostelec

Duttyho ROMky

Post by georgesandall »

Lemmy wrote:Ted jsem R1 nahodil.
Tak pak písni jak to vypadá,.....jsem mooooc zvědavej.... :-)
lukardos
nováček
nováček
Posts: 22
Joined: Fri Apr 17, 2009 20:48
Zařízení: HTC touch HD WM 6.1Dutty"s 3.7 FINAL

Duttyho ROMky

Post by lukardos »

Tak jsem to stahnul zkusil dat do telefonu a pokazde pri instalaci behem 10min se nahodi hlaska error a podobne.Takze bud delam nekde chybu nebo soudim,ze pres uspl to bohuzel nerozjedu:( ( pouzil jsem uplne stejny postup uspl jak u dutty 3.4 xt)
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 299
Joined: Mon Nov 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Location: Plzen

Duttyho ROMky

Post by Lemmy »

Ja to flashoval pres USPL a jede to bv pohode. Kdy ti to hazi ten error? Jako jeste v prubehu instalace, kdyz tam mas ty procenta kolik je nainstalovano?
lukardos
nováček
nováček
Posts: 22
Joined: Fri Apr 17, 2009 20:48
Zařízení: HTC touch HD WM 6.1Dutty"s 3.7 FINAL

Duttyho ROMky

Post by lukardos »

Lemmy wrote:Ja to flashoval pres USPL a jede to bv pohode. Kdy ti to hazi ten error? Jako jeste v prubehu instalace, kdyz tam mas ty procenta kolik je nainstalovano?

Ano presne jak pises... Najedou procenta,stale je to na nule a zhruba do 10min naskoci hlaska o erroru a pak uz klasika tipu
"skip nebo recovery"
User avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 262
Joined: Tue May 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Location: Highlands

Duttyho ROMky

Post by Kulík »

Flashuješ to asi z Vist, co? Řešení problému je někde zpět v tomhle vlákně. Jinak bych ti doporučil spíš flashnout nejdřív HSPL 1.56 Olinex, pak flash ROMek funguje bez problému a dodatečných řešení i z Vist.
lukardos
nováček
nováček
Posts: 22
Joined: Fri Apr 17, 2009 20:48
Zařízení: HTC touch HD WM 6.1Dutty"s 3.7 FINAL

Duttyho ROMky

Post by lukardos »

Ne flashuju z ws XP.Nicmene rozhodl jsem se,ze tam hodim ten HSPL 1.56 Olinex(mam 1.54) A kupodivu zase ten sami problem...zase hlaska s errorem...TaK ted uz vazne netusim a davat cely telefon do defaultu se mi nechce a uz to ani neumim:D
bugsy
nováček
nováček
Posts: 33
Joined: Thu Nov 20, 2008 15:41
Zařízení: iPhone 4 16GB
Contact:

Duttyho ROMky

Post by bugsy »

tak skus stiahnut tu ROMku nanovo .. mozno je poskodena nejakym sposobom pri rozbalovani atd... a flashujes ju priamo z karty alebo z PC?
lukardos
nováček
nováček
Posts: 22
Joined: Fri Apr 17, 2009 20:48
Zařízení: HTC touch HD WM 6.1Dutty"s 3.7 FINAL

Duttyho ROMky

Post by lukardos »

z PC.Nemyslim si,ze by byli obe veci nejak poskozene.At uz HSPL 1.56 nebo nova R1čka..hodi error.Z karty jsem nikdy neflashoval.

Necituj poslední příspěvek. ziminix
bugsy
nováček
nováček
Posts: 33
Joined: Thu Nov 20, 2008 15:41
Zařízení: iPhone 4 16GB
Contact:

Duttyho ROMky

Post by bugsy »

z karty mozes flashnut jedine RADIO alebo ROM, Hard-SPL spravis jedine cez PC .. no kedze aj pri nom ti hadze error :smt017
tak nwm ci pri USPL sa da tiez flashovat z karty.. ja z karty flashujem ale s nahodenim SPL-1.56.OliNex
flashovanie z karty je pri tom jednoduche staci flash soubor *.NBH premenovat na BLACIMG.NBH a prekopirovat ho do rootu SD karty nasledne vypnut HD, nahodit Bootloader mod a postupovat podla pokynov na obraz. potom po uspesnom flashnuti spravit reset stlacenim cerveneho tlacitka pod krytom baterie a mas to... a mat este bateriu nabytu aspon na 50%
lukardos
nováček
nováček
Posts: 22
Joined: Fri Apr 17, 2009 20:48
Zařízení: HTC touch HD WM 6.1Dutty"s 3.7 FINAL

Duttyho ROMky

Post by lukardos »

Tak uz jsem na to prisel:)Jedine co jsem musel udelat je... dat tam prvni 1.14tku a pote 1.56olinex.
Hraju si s R1čkou,ale zatim me to vubec nenadchlo spise opak.No uvidime jak to bude dal:) Pokud se budu chtit vratit k
duttyho 3.4tce bude staci rovnou ji flashnout pres blac_uspl nebo musim udelat cely default?
User avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 262
Joined: Tue May 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Location: Highlands

Duttyho ROMky

Post by Kulík »

Můžeš flashovat rovnou, HSPL už tam máš. No, myslím, že Duttyho 6.5 ROMky budou muset ještě uzrát, jsou skutečně pouze testovací. Řekl bych, že momentálně má 6.5ku nejlépe zmáknutou Miri. Nicméně si jsem jistý, že Dutty to dotáhne. Proto trpělivě čekám s takřka dokonalou 3.3 XT a váhám jestli vůbec jít na 3.4 :wink: .
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Tue Dec 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Post by milos797 »

ahojte, dnes som si dal duttyho 3.4 a neviem si poradit so starym menu a program tab. Skusal som uz vela veci, ale stale mam zle napisany text - zasahuje do ikoniek.
Dakujem za akukolvek pomoc
lukardos
nováček
nováček
Posts: 22
Joined: Fri Apr 17, 2009 20:48
Zařízení: HTC touch HD WM 6.1Dutty"s 3.7 FINAL

Duttyho ROMky

Post by lukardos »

Kulík wrote:Můžeš flashovat rovnou, HSPL už tam máš. No, myslím, že Duttyho 6.5 ROMky budou muset ještě uzrát, jsou skutečně pouze testovací. Řekl bych, že momentálně má 6.5ku nejlépe zmáknutou Miri. Nicméně si jsem jistý, že Dutty to dotáhne. Proto trpělivě čekám s takřka dokonalou 3.3 XT a váhám jestli vůbec jít na 3.4 :wink: .
To Kulik: No Abych Ti po pravde rekl hned po tom co jsem dal pryc tu Duttyho 6,5tku sel jsem okamzite do 3.3XT.A to je z toho duvodu,ze ta 3.4ka se buguje nekterymi aplikacemi a neprijde mi ani tak rychla jako predchozi verze.Navic musis do toho dat jeste fix na radio.No abych to shrnul ta 3.4tka se asi tak nepovedla:DNo uvidime na snad finalni duttyho 3.5 a ta snad bude luxusni:)
User avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 262
Joined: Tue May 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Location: Highlands

Duttyho ROMky

Post by Kulík »

Dík za info, z diskuze na Duttyho stránkách se mi zdálo, že jít z 3.3 na 3.4 není úplně nutné. No, ale docela mě láká fix zamrzání Opery, docela dost ji používám a občas se mi stane, že musím sáhnout až k vyjmutí baterie, což mě tedy nebaví :???: Na druhou stranu už jsem si 3.3 vyladil dle svých představ včetně Facebooku, synchronizace a integrace v autě a nechce se mi to vše absovovat znovu, doufal jsem, že vydržím do použitelné 6.5ky, ale dnes jsem musel už třikrát vyndavat baterku po ukončení Opery a už se mi to začíná zajídat. Co se 3.5 XT týče, už si moc naděje nedělám, Dutty sice psal, že snad do dvou týdnů spáchá finální verzi, ale nevím, jestli ho už nepohltí ta 6.5, přeci jen je to dost časově náročná práce a konkurence má slušný náskok.
mick04
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 83
Joined: Wed Dec 17, 2008 10:34

Duttyho ROMky

Post by mick04 »

Tak 2. den testuju Dutty 6.5 R1 a zatím mě oproti jiným verzím HDčko nedonutilo ani jednou k restartu. Funguje mi tam vše (a celkem rychle), co je třeba, opera,Skyfire, počasí i pro jiný město, než je v seznamu, příjem hovoru bez prodlevy, otáčení obrazovky, TomTom, G-Alarm, AE button, atd.), u češtiny je problém pouze s IDS_ u kaledáře. Myslím, že i když jde o test, z těch testovacích Dutty asi nej. Nezkoušel jsem zatím jen posílat email, ale i k tomu se dostanu.
Post Reply

Return to “ROM, HardSPL unlock, tweaky”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest