Edit: vážně nikdo nic? Já vím, je to blbost, ale mě to tam strašně dráždí
Odstranění ikonky hlasového vytáčení
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Odstranění ikonky hlasového vytáčení
Odstranil jsem si z programů ikonky věcí, které nepoužívám, ale tato se mi po každém SR vrací. Není nějaký trik, jak ji odstranit trvale?
Edit: vážně nikdo nic? Já vím, je to blbost, ale mě to tam strašně dráždí
Edit: vážně nikdo nic? Já vím, je to blbost, ale mě to tam strašně dráždí
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Odstranění ikonky hlasového vytáčení
Fakt nikomu ta ikona nevadí?
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
Odstranění ikonky hlasového vytáčení
Opravdu nevim proc te ta ikonka tak drazdi,neodstranis ji,je to soucasti rom.
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Odstranění ikonky hlasového vytáčení
Protože je to funkce kterou nikdy nevyužiju. Koukám, že čím novější HTC, tím víc věcí nejde normálně změnit a chvíli udělají z WM další OS X 
-
tslany
- smartmaniak

- Posts: 3070
- Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
- Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
- Location: Brno
Odstranění ikonky hlasového vytáčení
zkus napsat MortScript kterej ji bude po restartu mazat
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Odstranění ikonky hlasového vytáčení
No tak to fakt asi nezvládnu 
-
mike-biker
- moderátor

- Posts: 1249
- Joined: Sun Sep 16, 2007 11:24
- Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
- Location: Jesenice u Prahy
Odstranění ikonky hlasového vytáčení
Předpokládám, že vymazat link ve Windows\Start Menu\Programs jsi zkoušel?! Jinak vykostit kompletně ROM. Já jsem všechen shit od výrobce vyhodil. 
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Odstranění ikonky hlasového vytáčení
Jo, to právě u tohodle nepomohlo.
No jo vykostit...kdybych věděl jak, tak 80 % vestavěných věcí mizí.
No jo vykostit...kdybych věděl jak, tak 80 % vestavěných věcí mizí.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest