Emulacia

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 370
Joined: Sun May 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Emulacia

Post by HTCKlorec »

Zdravim priatelov Smartmanikov!

Mal by som otazocku: Je sposob emulacie Windowsu(najskor 95/98) prip ineho desktopoveho OS na WM 6.1???? Ak ano tak ako?

(Ak to tu uz bolo omielane, poslite mi link na SZ a potom kludne zmazte post... totizto som to nikde nenasiel).

Vdaka, Alexander z Bratislavy (A.K.A. HTCKlorec)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Emulacia

Post by tslany »

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?p=39926#p39926 ale je to tak pomalý, že to nemá cenu se oto snažit
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 370
Joined: Sun May 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Emulacia

Post by HTCKlorec »

Vdaka, vyskusam, aj ked je to pomale.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest