HTC Touch new ROM - 2.20.707.1B, 27MB RAM, 56MB Storage

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Uživatelský avatar
Xtriny
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: ned lis 20, 2005 18:23

HTC Touch new ROM - 2.20.707.1B, 27MB RAM, 56MB Storage

Příspěvek od Xtriny »

Zdravim,

ukuchtil jsem novou ROMku pro Touche, tak kdo mate zajem, muzete ji okouknout na XDA-devu ZDE

Uvítám vaše názory a návrhy na změny v dalších verzích :-)
vinea
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát led 13, 2006 9:00
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vinea »

Vypadá super, láká mě ta velikost ROM i RAM, ale mám Touch od
T-Mobile, takže to nemůžu riskovat. Ale jinak bych šla do toho hned.
Uživatelský avatar
Xtriny
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: ned lis 20, 2005 18:23

Příspěvek od Xtriny »

Díky za pochvalu....Možná tě zláká další verze. Do středy bude na xda...a ještě o trochu lepší :-)

EDIT - Trochu jsem predbehl cas....uz je tam :-D
Uživatelský avatar
batt
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: ned říj 08, 2006 19:12
Bydliště: Praha

new

Příspěvek od batt »

Zdravím ROM je skvělá, problém je ale v tom, že nikde nemohu najít původní CZ ROMku abych v případě potřeby (servis) mohl udělat downgrade...
Uživatelský avatar
Xtriny
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: ned lis 20, 2005 18:23

Příspěvek od Xtriny »

A pravdepodobne ani nenajdes. T-Mobile se nejak nema k tomu aby ji pustil. Pokud mas Touche primo od HTC, tak by to ale nemelo vadit. Ja ho ted reklamoval a normalne mi to uznali i s tou moji ROMkou
Uživatelský avatar
batt
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: ned říj 08, 2006 19:12
Bydliště: Praha

re

Příspěvek od batt »

Nainstalováno. Díky - skvělá práce. Fantastický a hlavně rychlý přístup do menu/složek atd. Elf je podstatně svižnější a to i po nainstalování všech mých "nesmyslů" vč. TomToma, TCMP, AudioManageru, Jedinou výhradu mám k číslicím hodin - tp jsem ale napravil utilitou TouchStyleOrange, kterou bych asi stejně instaloval, i když 5MB..... . Přesto každému doporučuji vyzkoušet.
Uživatelský avatar
Xtriny
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: ned lis 20, 2005 18:23

Příspěvek od Xtriny »

Diky za pochvalu. Jinak co se tyka hodin, daji se lehce zmenit. Vypni HTC Home a v adresari Windows jsou soubory HH_Clock (nebo tak nejak) a ty muzes nahradit jinyma. Pak restartuj a zapni HTC Home.


P.S. Jelikoz se mnozi prosby o CZ ROM, obracim se na vas vsechny s prosbou. Pro me neni problem udelat ROM s CZ, ale potebuji k tomu jakoukoliv originalni CZ ROM pro Touch (klidne i Touch Dual, nebo Enhanced), takze kdybyste na ni nekdo nahodou narazil, dejte mi pls vedet.
ROM musi byt v CZ, ne pocestena S. Interwritem ;-)
happytm
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát lis 23, 2007 15:24

Příspěvek od happytm »

chtel bych se zeptat co to ma jako byt ta rom? co to dela nebo prc se bojite ze vam to pak nevezmou na zaruku diky za odpoved (sem amater) :-)
Uživatelský avatar
Xtriny
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: ned lis 20, 2005 18:23

Příspěvek od Xtriny »

ROM je software,system - vsechno to, co ovlada jakekoliv zarizeni, veskery software (podobne jako Windows v PC). Prehranim tohoto softwaru (ROM) prijdes o zaruku. Vyjimkou jsou zarizeni koupena primo od HTC, kdy zaruku uznaji (vyzkouseno). Vsechny "custom ROM", tedy upravene, maji tu vyhodu, ze po jejich naflashovani (instalaci) ma uzivatel k dispozici nepomerne vetsi jak operacni, tak ulotnou pamet, zarizeni je znatelne rychlejsi, atd. Princip je stejny, jako kdyz vezmes Windows z PC, upravis si je podle sebe (pridas/odstranis software) a nainstalujes do PC upravenou verzi. That's it


V pripade takoveho dotazu ti ale radim nejdriv hodne hledat a cist a pak teprve nahrat jinou ROM.
happytm
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát lis 23, 2007 15:24

Příspěvek od happytm »

diky... :-)
happytm
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát lis 23, 2007 15:24

Příspěvek od happytm »

a kdyz ta nahraju tu jinou rom tak se to da nejak vratit? A co programy ty se vsechny vymazou?
vinea
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát led 13, 2006 9:00
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vinea »

Přijdeš o všechny programy i kontakty, sms, nastavení atd. Budeš tam mít jen programy, které obsahuje přímo ROM, xtriny je tam má u své ROM napsané. Získáš více operační paměti i úložného prostoru. Pokud máš přímo HTC Touch, tak tam by neměl být problém s nahrátím původní ROM, ale pokud máš brandovaný přístroj od T-Mobile nebo od O2,tak bohužel zatím neexistuje nikde jejich ROM, takže návrat zpět není možný. To je jediný důvod, proč jsem zatím tuhle super ROM nezkusila.
happytm
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát lis 23, 2007 15:24

Příspěvek od happytm »

moooooc diky....
Uživatelský avatar
batt
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: ned říj 08, 2006 19:12
Bydliště: Praha

špice

Příspěvek od batt »

Po šesti dnech používání této ROM (verze 4) maximální spokojenost - rychlá, přehledná a hlavně stabilní. Všechny periferie (hardware) BT stereo, GPS modul, 4GB SHDC karta atd. fungují bezchybně. Vyzkoušel sem i češtinu od Sunnysoftu a i ta funguje bezproblémově, navíc rychlost se vůbec nesnížila. Díky za skvělou práci...
PSlama
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 27, 2007 16:31
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PSlama »

Pro Xtrinyho - vidím, že používáš TT6 na HTC Touch. Funguje ti ta navigace bez problémů? Z českého zastoupení TomTomu mně napsali, že TomTom6 na tomhle telefonu nepoběží, takže váhám s nákupem softwaru.
Uživatelský avatar
batt
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: ned říj 08, 2006 19:12
Bydliště: Praha

tt6

Příspěvek od batt »

TT6 šlape bez sebemenšího problému, záleží však na GPS modulu...
PSlama
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 27, 2007 16:31
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PSlama »

S tím GPS modulem to je svatá pravda. Mám LD-3W od Nokie a s N70 fungoval v pohodě. S HTC Touch jsem ho nerozchodil ani po velkém přemlouvání. Zkoušel jsem už kdeco, od různých návodů na fórech po technickou podporu Telefoniky O2, ale na modulu to modré světlo od bluetooth ani neblikne. A přitom PDA od HP s ním taky komunikuje bez problému :evil: Funguje vám někomu tenhle modul s HTC Touch?
014789632
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon bře 17, 2008 19:19
Zařízení: HTC S740 (Rose)

Příspěvek od 014789632 »

Ahoj, zkoušel jste někdo zálohovat ROMku z vašeho Touche podle tohoto postupu: http://wiki.xda-developers.com/index.ph ... wtoDumpRom

Rád bych si ROM odzálohoval, ale končím už u prvního testu s příkazem D:\_ROM\pdocread.exe -l a níže posaný trik s registry nepomáhá :o(.

Jen doplním, že mám Touche od O2.

PB
EDIT: ...takze lekem je nainstalovani ITSUTILS_Preperation.CAB do zarizeni a pak postupovat dle nize uvedeneho navodu.

Necituj poslední příspěvěk!! Používej tlačítko EDIT!! Pročti si pravidla fóra!!! lukasm
JirkaSnake
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř pro 12, 2007 16:06

čeština

Příspěvek od JirkaSnake »

nemohl bys do týhle ROM dát češtinu? je fajn ale s češtinou od Sunnysoftu si moc nerozumí
caryfuck
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř úno 27, 2008 22:46

Příspěvek od caryfuck »

PSlama píše:S tím GPS modulem to je svatá pravda. Mám LD-3W od Nokie a s N70 fungoval v pohodě. S HTC Touch jsem ho nerozchodil ani po velkém přemlouvání. Zkoušel jsem už kdeco, od různých návodů na fórech po technickou podporu Telefoniky O2, ale na modulu to modré světlo od bluetooth ani neblikne. A přitom PDA od HP s ním taky komunikuje bez problému :evil: Funguje vám někomu tenhle modul s HTC Touch?
Mě úplně v pohodě....mam Touche od O2
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů