Synch propojeni android s PC - sprava dat z PC

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět
CertikBertik
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 15, 2013 16:41
Zařízení: s5363

Synch propojeni android s PC - sprava dat z PC

Příspěvek od CertikBertik »

Zdravim
Vymenil sem ted stary Samsung young (Android v2.3.6) za LG spirit (v 5.0.1)
Driv pri pripojeni pres Kies sem videl telefon jako oddil(videl sem SD kartu,vnitrni pamet se nevidel - pro me nepotrebna,mela 120mb) - nebyl problem v jakemkoliv programu zadat cestu az k datum v telefonu
ted se LG v zobrazi jako prenosne zarizeni ktere se dale deli na dve casti, SD kartu a vnitrni pamet - tuto cestu uz zadny Windows program neumi pristoupit k datum
Vycet cest reseni
1) presunout si data pro praci do PC - moje sprava dat skyta 10000 souboru ,ktere upravuju kazdy den (alespon sehnat program na synchronizaci souboru)
2) existuje nejaky parovaci(synchronizacni) prog ktery to resi? LGpcSuit nepomohl
MobiKin assistant for android - nastavba ktera to take neresi
3) lze pod win (7) nejak zmenit prenosna zarizeni na oddil
4)najit programy ktere prenosna zarizeni obslouzi
to z programu ktere jsem pouzival zvladne jen Multicommander - ale i ten je oklesteny,nedokaze to to umisteni prohledavat !! (neni to jen problem nejakeho opravneni ?)
Dale bych potreboval program na synchronizaci souboru - Allway synch ani freeFilesynch take nevidi (freefile vidi sdkartu ale jako prazdnou - zas jen opravneni ?)
5)zmena telefonu ,ale prece i jini vyrobci maj takto rozvrzenou pamet na dve uloziste takze byto bylo asi stejne ?
6)vyndavat pro praci na PC SDkartu do ctecky karet v pc - obava ze staticka elektrina vlivem manipulace muze poskodit data
7)schovat tu vnitrni pamet aby pc videlo zas jen sdkartu jako oddil
8)zmena Romky telefonu aby sel spravovat pres samsung kies

Muze zde dojit k zamenene pojmu
Parovaci program neni hezky vyraz ale tim myslim treba Kies,LgPcSuit
chci to odlisit od synchronizace souboru coz je AllwaySync ,freefileSync

je spousta cest ,moc veci na vyzkouseni tak chci zkusit jestli uz je nekdo nema proslapane
dik
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů