Příprava instalace z WP8.1

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
eNookyn
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned zář 13, 2015 23:48
Zařízení: Nokia Lumia 920

Příprava instalace z WP8.1

Příspěvek od eNookyn »

Dobrý Den,

již dlouho se neúspěšně snažím přejít z WP8.1 na W10M. Stáhnul jsme si aplikaci Windows Insider a po kliknutí na Získání buildů se mi zobrazí hláška že kvůli chybě připojení pro mě nemohli stáhnout programy a že si mám zkontrolovat čas a síťově připojení. Po několika příspěvcích jsem vykoumal akorát to že někomu pomohla vyndaná simka, vypnutí a zapnutí Wi-Fi, hard reset a podobné. Také tam někdo psal že mu pomohl program Windows Recovery Tools. Ale ten mi po spuštění a nalezení telefonu nenabídne žádné buildy ke stažení. Žádný z těchto způsobů nefungoval. Myslím si že by pomohl ten Recovery ale ten se mnou také nespolupracuje.

pro info:

Model: RM-821_eu_czech_432
Verze OS: 8.10.14234.375
Verze Windows Insider: 1.3.230.21
Přílohy
wprt_error.png
(19.27 KiB) Staženo 51 x
vime
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: úte dub 15, 2014 12:00
Zařízení: Lumia 520

Re: Příprava instalace z WP8.1

Příspěvek od vime »

Recovery ti nic nenabízí protože je tam jen 8.1 wp takže máš poslední aktualizaci. Ten Insider máš určitě registrovaný účet u microsoftu? Taky mě to zlobilo ale po asi 3 přeinstalováních insideru a opětovného zaregistrování to pak šlo v pohodě
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Příprava instalace z WP8.1

Příspěvek od SmetyCZ »

vime píše:Recovery ti nic nenabízí protože je tam jen 8.1 wp takže máš poslední aktualizaci. Ten Insider máš určitě registrovaný účet u microsoftu? Taky mě to zlobilo ale po asi 3 přeinstalováních insideru a opětovného zaregistrování to pak šlo v pohodě
Kravina, WPRT ti nabídne instalaci verze, která je na serverech. Jak jinak bys downgradoval z W10TP?
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Příprava instalace z WP8.1

Příspěvek od SmetyCZ »

Jinak pokud nejede ani Insider, ani WPRT, bych to tipoval na výpadek někde na MS serverech, popř. na cestě mezi tebou a MS. Nebylo by to poprvé ani naposledy.

Pokud se to nerozjede, zkusil bych to na jiném počítači, evtl. stáhnout Recovery Tool a přeflashnul přes něj.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Příprava instalace z WP8.1

Příspěvek od chmeldas »

Pokud používáš firewall, tak ho zkus vypnout. Je možné, že komunikaci blokuje i on.
eNookyn
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned zář 13, 2015 23:48
Zařízení: Nokia Lumia 920

Příprava instalace z WP8.1

Příspěvek od eNookyn »

Insider účet mám, firewall jsem zkoušel pozastavit, Na jiném počítači ten Recovery vyzkouším později.
eNookyn
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned zář 13, 2015 23:48
Zařízení: Nokia Lumia 920

Příprava instalace z WP8.1

Příspěvek od eNookyn »

Jiný počítač nezabral, Insider stále hlásí chybu serveru a navíc jsem se dozvěděl že mám šedivku (Mexiko).

EDIT::Nakonec jsem to vyřešil flashnutím (http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2515453)
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti