LG PC suite, Po reklamaci G2 nejde obnovit záloha!

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět
TriFith
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv črc 05, 2007 18:22
Zařízení: LG G2 16GB

LG PC suite, Po reklamaci G2 nejde obnovit záloha!

Příspěvek od TriFith »

Zdravím přátelé.
Nevím jestli někoho potkala stejná nepříjemnost jako mě, ale musel jsem reklamovat LG G2 (16GB).
Před odesláním na servis jsem si udělal pomocí LG PC Suite aplikace zálohu z celého telefonu.
Po měsíci se telefon vrátil s aktualizovaným FW (stále stejná verze androidu 4.4.2) a po připojení telefonu k LG PC Suite aplikaci nebylo možné obnovit původní zálohu. Aplikace tvrdila, že žádnou zálohu nevidí (podotýkám že soubory zálohy jsem v dané složce normálně viděl...).

Tech support LG mě velmi zklamal, protože jediné co ze sebe dáma byla schopná vyloudit bylo to, že si vymýšlím a tu zálohu jsem si neudělal, nebo jsem si ji smazal. Jinak prý není možné aby to nešlo...

Pokud by se stejná příhoda přihodila i někomu jinému, mám jednoduché a funkční řešení:
Pro jistotu si zálohujte původní soubory zálohy (c:\Users\xxx\Documents\LG PC Suite\backup\_datum_).
Pomocí LG PC Suite udělejte novou zálohu, která se Vám pak již objeví jako obnovitelná v seznamu záloh.
V oknech vymažte soubory zálohy, kterou jste právě vytvořili a nahraďte je soubory původní zálohy.
Restartujte LG PC Suite a obnovte zálohu ;)

Hotovo, odzkoušeno, funguje a lady z tech supportu mi může...

Zdar všem
fandosa
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 25, 2016 15:31
Zařízení: Lg F6

LG PC suite, Po reklamaci G2 nejde obnovit záloha!

Příspěvek od fandosa »

Dík, pomohlo mi. Já měnil jen složky a to nefungovalo. Zákaznický servis maj LG tragický to jo. Příště už do ničeho lg nejdu. f**k off LG. čau
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti