Synchronizace e-mailů

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
Karlos96
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob úno 21, 2015 13:53
Zařízení: Lumia

Synchronizace e-mailů

Příspěvek od Karlos96 »

Ahoj,
chtěl bych poradit ohledně možností nastavení synchronizace mailů. Asi týden zpátky se mi začaly stahovat přes mobilní data, což je vzhledem k objemu stahovaných dat celkem problém, dost mi to žere limit. Bohužel si nepamatuji, že bych v poslední době něco na telefonu nastavoval. Snad jen jsem si právě u e-mail účtu nastavil synchronizaci z "1x za 2h" na "ručně", což snad z logiky pojmenování těch možností nedává smysl, aby bylo spouštěčem.
Druhou věcí ale může být to, že jsem začal více využívat mobilní data právě zhruba týden zpátky, předtím jsem měl možnost být téměř neustále na nějaké wifi, tak je možné, že se mi maily netahaly přes mobilní data jen náhodou a nemůžu tak potvrdit, že to opravdu začalo před týdnem.

Máte tedy nějaký nápad, jak telefon donutit, aby se mi mail účty (resp. pozorováno jen na mailu seznamu) synchronizovaly skutečně jen ručně, příp. jen přes wifi?
Mám Lumii 635, WP 8.1

Děkuji
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Synchronizace e-mailů

Příspěvek od relouth »

mas nastavene aby stahovalo len hlavicky ?
inak nastav si na push..tj okamzitu synchro..vtedy to imho zerie najmenej dat,..vid.ako funguje push..tvoj fon nic nekontroluje..on dostane nieco ako sms
Karlos96
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob úno 21, 2015 13:53
Zařízení: Lumia

Synchronizace e-mailů

Příspěvek od Karlos96 »

Díky za odpověď.
Bohužel netuším, kde nastavit stahování jen hlaviček.
A okamžité synchronizaci bych se rád vyhnul, opravdu nejde nastavit, aby se mi e-maily stahovaly jen na vyžádání / jen přes wifi?
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Synchronizace e-mailů

Příspěvek od relouth »

okamzite synchro ma absolutne minimalny vpliv na baterku..je to push..funguje tak vsetko..nie je coho sa bat ;)
nastavit manualnu synchro slo tusim v wp 8..v 8.1 to uz nejde

stahovanie len hlaviciek je myslim nastavene ako default..je to v zakladnom nastaveni mailu..je tam volba "vzdy stahovat cele spravy"
Karlos96
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob úno 21, 2015 13:53
Zařízení: Lumia

Synchronizace e-mailů

Příspěvek od Karlos96 »

Tak v tom případě stahuju jen hlavičky od začátku, protože tu možnost stahovat celé zprávy zaškrtlou nemám.
I ve WP8.1 mám u mailů možnost nastavit stahování "ručně", jak moc je to funkční, nevím...
A o baterku mi ani tak nejde, nemám s ní nějaký problém, většinou vydržím 2-3 dny. Jde mi hlavně o ty data, protože se mi nechce zbytečně si platit nějaký větší balíček, neboť kromě této "chyby" pro něj nemám využití.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Synchronizace e-mailů

Příspěvek od relouth »

tak to nastav rucne a mas to co si chcel :roll:
ja to tam rucne aj tak nemam..zrejme omedzenie l520
a naposledy..push ti data nestahuje..telefon caka..to keby ti neustale synchronizoval tak aj data aj baterka skapu hned :-D
Simon H.
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob kvě 16, 2015 2:05
Zařízení: Lumia 630 DS

Synchronizace e-mailů

Příspěvek od Simon H. »

Zdravím, vlastním Lumii 630 DS s Win 8.1 a již týden mi nejdou synchronizovat e-maily z účtu Outlook. Kod chyby 85010014. Při pokusu o synchronizaci je v chybné zprávě i možnost účet smazat a pak ho znovu přidat. Bohužel nevím jak účet v nastavení e-mailu odebrat. Nemáte někdo také problém se synchronizaci? Poslední funkční synchronizace proběhla 7.8
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů