Lumia 535, problém s odemykáním

Diskuzní fórum věnované dalším modelům řady Lumia se systémem Windows Phone…
Odpovědět
AuDiGo
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř led 07, 2015 18:12
Zařízení: Lumia 535

Lumia 535, problém s odemykáním

Příspěvek od AuDiGo »

Čau, mám čerstvě koupenou Lumii 535 a mám problém s odemykáním obrazovky. Teda alespoň myslím, že je tam problém. Abych to přiblížil, klasicky při zapnutém telefonu a vyplé obrazovce zmáčknu odemykací tlačítko a objeví se odemykací obrazovka s upozorněními, časem atd atd. a problém spočívá ve způsobu odemykání. Klasicky má po zmáčknutí přijít jemná přechodová animace k zamykací obrazovce. Jenže mě při zmáčknutí drasticky blikne šedá obrazovka a pak až naskočí odemykací obrazovka s mojí tapetou (ne bing). Mám špatné tušení, že je to na reklamaci, protože to strašně otravuje. (mimo jiné lehce vadný displej a špatně rozchozená tlačítka, pro mě velké zklamání, i s ohledem na cenu přístroje.)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Lumia 535, problém s odemykáním

Příspěvek od mimonaut »

Po stisknutí tlačítka jsem si nikdy žádné animace nevšiml..
Rozsvítí se displej se zamykací obrazovkou a ta se pro odemčení tahem posune nahoru.
Probliknutí se řeší na vícero novějších lumiích po poslední aktualizaci. Na reklamaci to určitě není, je to drobná SW vada, kterou dle mého další akualizace odstraní. Ale že by taková prkotina byla dealbreaker, to mi přijde přehnané..
AuDiGo
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř led 07, 2015 18:12
Zařízení: Lumia 535

Lumia 535, problém s odemykáním

Příspěvek od AuDiGo »

to postupné rozsvícení jsem myslel animací. No to jsem si také říkal, ale to by potom dělaly všechny telefony této řady, ne? koukal jsem na nějaké videa na youtube a ničeho podobného jsem si nevšiml.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Lumia 535, problém s odemykáním

Příspěvek od mimonaut »

nějaké probliknutí hlásí i lidé s poslední verzí SW na lumi 730/735
AuDiGo
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř led 07, 2015 18:12
Zařízení: Lumia 535

Lumia 535, problém s odemykáním

Příspěvek od AuDiGo »

Telefon to bohužel dělá od začátku, aktualizovat jsem již 2x. Po prvním zapnutí telefonu a teď, po ručním vyhledávání, tak mám strach, aby to opravdu nebylo v něčem jiném.
AuDiGo
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř led 07, 2015 18:12
Zařízení: Lumia 535

Lumia 535, problém s odemykáním

Příspěvek od AuDiGo »

Tak nakonec jsem psal na podporu Microsoftu a tam mi bylo receno, ze o problemu se vi a reseni prijde s pristi aktualizaci. Ale problem sel vyresit predem timto zpusobem: http://www.nokia.com/cz-cs/podpora/faq/ ... c=FA142987" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia (ostatní modely)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti