HTC 8S paměť

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
josh-green
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 13, 2013 6:34
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S paměť

Příspěvek od josh-green »

Zdárek lidičky. Mám dotaz ohledně tohoto telefonu a jeho miniaturní paměti. Napadla mě taková kravina jako je výměna interní paměti, ALE! Pamatujete na HTC HD7? Ta měla interní paměť řešenou tak, že v telefonu byl zabudovaný slot s 8GB MicroSD kartou. Takže když se telefon rozebral, karta se vyndala a strčila se tam 16GB, tak po nastartování telefonu byla interní paměť 16GB... Čistě nááááhodou... Neví někdo, jestli to takhle není řešené i u tohoto HTC?
shagy2301
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: sob kvě 05, 2012 14:22
Zařízení: Lumia 640 XL (predtým HTC 8S, Nokia Lumia 800)

HTC 8S paměť

Příspěvek od shagy2301 »

Bohužiaľ tam nedali dole tie ochranné fólie. ale niečo tam byť môže

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UHGZnMUk6KA[/youtube]
josh-green
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 13, 2013 6:34
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S paměť

Příspěvek od josh-green »

Víš to určitě?
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: HTC 8S paměť

Příspěvek od mberdych »

Pochybuju
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8S paměť

Příspěvek od htcjirka »

josh-green píše:Zdárek lidičky. Mám dotaz ohledně tohoto telefonu a jeho miniaturní paměti. Napadla mě taková kravina jako je výměna interní paměti, ALE! Pamatujete na HTC HD7? Ta měla interní paměť řešenou tak, že v telefonu byl zabudovaný slot s 8GB MicroSD kartou. Takže když se telefon rozebral, karta se vyndala a strčila se tam 16GB, tak po nastartování telefonu byla interní paměť 16GB... Čistě nááááhodou... Neví někdo, jestli to takhle není řešené i u tohoto HTC?
Uz to nelze,nyni uz HTC dava jen flash pamet.
josh-green
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 13, 2013 6:34
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S paměť

Příspěvek od josh-green »

Takže HTC 8S se tímto pro mě stává hezky vypadajícím hovnem... :D
Kdyby alespoň šla mazat složka "Ostatní"...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8S paměť

Příspěvek od htcjirka »

Jednou snad pujde,ale kdovi kdy.Osazovat do dnesnich telefonu tak nizkou pamet je fail.
shagy2301
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: sob kvě 05, 2012 14:22
Zařízení: Lumia 640 XL (predtým HTC 8S, Nokia Lumia 800)

HTC 8S paměť

Příspěvek od shagy2301 »

ono by to nevadilo, ak by bola lepšie riešená správa pamäte, a hlavne keby cache bola automaticky presunutá na pamäťovku (no tu by mohlo nastať riziko pri vybratí karty počas behu telefónu).
Osobne by ma tiež zaujímalo, či by bola taká možnosť osadiť v 8S väčšiu internú pamäť, ako aktuálne to ešte nepotrebujem, ale možno v budúcnosti budem potrebovať vyššiu pamäť, ale to snáď do vtedy už MS dorieši
josh-green
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 13, 2013 6:34
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S paměť

Příspěvek od josh-green »

Já mám telefon 14 dní a už 3x jsem dělal factory reset abych smazal teporary... prostě jsem udělal nevídanou blbost a chci se toho telefonu zbavit. Vrátim se zpět k androidu.
shagy2301
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: sob kvě 05, 2012 14:22
Zařízení: Lumia 640 XL (predtým HTC 8S, Nokia Lumia 800)

HTC 8S paměť

Příspěvek od shagy2301 »

ja mám telefón už takmer mesiac, a ani raz som factory reset nerobil, teda ak nepočítam ten na začiatku, lebo sa s telefónom na zažiatku hrala sestra a chcel som si tam dať pekne čiste účet rovno pri prvotnom nastavovaní
josh-green
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 13, 2013 6:34
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S paměť

Příspěvek od josh-green »

No já jsem se na telefon těšil, dokonce jsem věděl, že bude malá paměť... Ale bohužel ta paměť neni ani malá... Je přímo mikroskopická. Pro jakéhokoliv uživatele, který nevyužívá telefon jen na SMS, Sociální sítě a telefonování, je to prostě absolutně nedostačující. Koukám pár minut na youtube a najednou mi vyskočí obrazovka uvolnění paměti s nedostatkem místa a musím telefon vypnout a zapnout. Prostě je to silně nedořešený a zbavím se ho jak jen rychle to půjde
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

HTC 8S paměť

Příspěvek od dark_hood »

až také zlé to je? :-( skoro som 8s kúpil. no nič
josh-green
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 13, 2013 6:34
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S paměť

Příspěvek od josh-green »

jj až tak. Vyplatí se si připlatit a koupit si 8X, ale to zase nepodporuje paměťovky... Nikdy bych nečekal, že to kdy řeknu nebo napíšu, ale když WP8. tak Nokii. Ale jinak krásný standard je Samsung a to konkrétně model Ativ S. Dá se sehnat asi o cca 500,- dráž než to 8X, ale je to bomba. Z těch WP8 je to nejlepší a momentálně skoro nejdražší volba. Za ty prachy máš S3 :D Ale když to shrnu, tak 8S rozhodně NE! Ta má jediné plus a to, že co do designu je libová... Design sklidil úspěch. Ale za málo peněz, málo muziky. Ať si se mnou dovolí nesouhlasit kdo chce, jsou to vyhozené peníze
trizzo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon říj 22, 2007 10:33
Zařízení: Samsung OmniaPro B7330

Re: HTC 8S paměť

Příspěvek od trizzo »

Jansom s 8S spokojny. Uz som vyrastol z neustaleho flashovania. Mam na mieste vsetko co potreebujem a nemusim nic instalovat navyse (asi okrem twitter klienta a gtalk-u).
shagy2301
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: sob kvě 05, 2012 14:22
Zařízení: Lumia 640 XL (predtým HTC 8S, Nokia Lumia 800)

HTC 8S paměť

Příspěvek od shagy2301 »

ja som osobne tiež spokojný, mám tam všetky potrebné aplikácie, asi 10 hier, a mám k dispozícii ešte tak 300-400MB
josh-green
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 13, 2013 6:34
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S paměť

Příspěvek od josh-green »

Pánové, taky to nebylo ve stylu "1000" her v telefonu. Chtěl jsem tím říci, že pokud vlezete například na ulozto.cz a "stáhnete" film (rovnou se vám spustí samozřejmě), tak ta paměť je prostě nedostačující. A jestliže musím po každém shlédnutí filmu, seriálu či jiném délším videu vypnout a zapnout aby se mi paměť uvolnila, tak je to celkem na nic. Nehledě na další věc jakp je navigace. Jak jsem napsal, pokud patříte mezi uživatele sociálních sítí, messangerů, smskování, telefonování a poslouchání muziky, tak telefonu neni co vytknout. Ale pokud si chcete z dlouhé chvíle v práci pustit přes wifi film nebo zahrát hru (a nemyslím sudoku) tak je to špatná volba...
shagy2301
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: sob kvě 05, 2012 14:22
Zařízení: Lumia 640 XL (predtým HTC 8S, Nokia Lumia 800)

HTC 8S paměť

Příspěvek od shagy2301 »

tak on samotný ten telefón je určený pre ľudí, ktorí používajú hlavne sms, hovory, sociálne siete, hudbu a podobne. Ako sám vidíš tu na fóre pri mojom mene, patrím medzi vývojárov a tak tento telefón používam na testovanie. a musím povedať, že na toto použitie to stačí.
Pozerať film na mobile sa mi nechce, a už nie cez internet. ak už chceš pozerať nejaké filmy cez internet tak sa skús poobhliadnuť po nejakej applikácii, ktorá automaticky tú cache maže. A čo sa týka tých hier, tak som doteraz neprišiel na to ako hrať tie AAA tituly, radšej si ich zahrám na PC, na mobile si zahrám len také light hry typu Jewels, Angry Birds apod.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8S paměť

Příspěvek od htcjirka »

8S se radeji zbavit,ta pamet je mizerna,staci i telefon bez aplikaci,jen email a par priloh a rychle misto mizi,clovek aby se porad hlidal co ulozit/neulozit apod.4GB pamet ve spojeni s others je opravdu fail vedle.
josh-green
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 13, 2013 6:34
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S paměť

Příspěvek od josh-green »

Neříkám, že to dělám. Když chci film nebo seriál, tak si ho samozřejmě pustím z karty. Jde mi spíše o to, abych nemusel po delším pobytu na netu restartovat telefon. Jinak já si na mobilu zahraju maximálně Astral Battle. Na androidu jsem hrál Order & Chaos. Na WP má prý přijít také a s tímto kouskem mám smůlu a to ještě hra nevyšla :D:D
Prostě telefon je fajn pro normální uživatele.
josh-green
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 13, 2013 6:34
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S paměť

Příspěvek od josh-green »

Jo a ještě by mě zajímala jedna věc mimo problém s pamětí a to problém s formátem videa. Normálně mi to přehrávalo avi filmy a teď přestal. Nevíte co to???
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti