Zpomalení telefonu po výměně SD karty

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
firg
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob bře 21, 2009 11:20
Zařízení: HTC Desire HD

Zpomalení telefonu po výměně SD karty

Příspěvek od firg »

Vyměnil jsem originální 8 Gb kartu za Lexar 32Gb class 10.Lexar jsem naformátoval a překopíroval na něj vše z původní karty.Tu jsem chytře naformátoval také a použil jinde.Telefon se neskutečně zpomalil,na kartě je přitom cca 4Gb dat.Co jsem já láma udělal blbě?Můžete mi někdo poradit?Prošmejdil jsem různá fóra a nikde na nic nenarazil.Zatím jsem nezkoušel hard reset,protože mám v telefonu koupené prográmky a nerad bych je platil znovu.Ach jo! :cry:
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Zpomalení telefonu po výměně SD karty

Příspěvek od dufulo »

Ja som pri výmene karty postupoval rovnako a žiadny problém nenastal. Mám 16 GB class 2.

Inak kúpené programy sú viazané na konto google, takže o ne neprídeš, v markete ich uvidíš ako zaplatené.
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

Zpomalení telefonu po výměně SD karty

Příspěvek od Vacclaf »

Udělal by jsem si zálohu aplikací programem TitaniumBackup (opravdu se vyplatí zaplatit za full), potom by jsem vymazal obsah karty(samosabou až po záloze obsahu). Vložil by jsem prázdnou kartu do phounu, zapnul a naformátoval v phounu. No a pak obnovil ze zálohy vše, co potřebuju.
A nebo bych formátoval programem (tuším, že se jmenuje SDFormater).
Já mám 32GB C10 od A-DATA a fičí parádně. Za asi 1500 mám rychlost zápisu od 8MB do 13MB. ...a to se vyplatí...
Doufám, že jsem poradil.
firg
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob bře 21, 2009 11:20
Zařízení: HTC Desire HD

Zpomalení telefonu po výměně SD karty

Příspěvek od firg »

Díky za radu,nejdříve udělám zálohu,pak dám tovární nastavení a doinstaluji co potřebuji a uvidím.Fakt je,že to z toho Lexaru jakoby pomalu načítá.Že o ty placené nepřijdu je bomba.Měřil jsem rychlost karty :Writing 7.1MB/s,Reading 20.9 MB/s.To je snad dobré ne?
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti