Cvakají vám volume tlačítka?

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Odpovědět
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Cvakají vám volume tlačítka?

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Zdravím,

mám doma na recenzi HTC HD7 a všiml jsem si takové zvláštní věci, a sice, že při zatřepání telefonem cvakají kovová tlačítka pro ovládání hlasitosti o kovový kryt. Chci se zeptat, zdali máte podobný problém i vy, nebo je to jen vada jednoho kusu.
jos24
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: ned led 16, 2011 19:09
Zařízení: HTC HD7
Bydliště: ceskoslovensko

Cvakají vám volume tlačítka? //URGENTNÍ//

Příspěvek od jos24 »

...nevsimol som si to zatial, ale naozaj, volume tlacitko je volnejsie, no keby som to tu necital, tak si to nevsimnem vobec :-)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Cvakají vám volume tlačítka?

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

No kdyby to byla jenom mírná vůle, tak by to nebyl problém, ale po vybalení to bylo první, čeho jsem si všiml. Cvakalo to jako kdyby uvnitř lítala nějaká součástka, až po pár minutách jsem přišel na to, že to dělají volume tlačítka. Takže vy ostatní máte jen mírnou vůli, le při zatřepání to necvaká o šasi jo ?
Uživatelský avatar
sorento
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát pro 10, 2010 17:33
Zařízení: iPhone 4, iPad 2

Cvakají vám volume tlačítka?

Příspěvek od sorento »

Nějaká vůle tam je. HTC telefony však nikdy moc nevynikali perfektním dílenským zpracováním.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Cvakají vám volume tlačítka?

Příspěvek od morro »

Pánové a dámy mě necvaká nic :D a to bez ochrany ....
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

Cvakají vám volume tlačítka?

Příspěvek od 007ToMMaS »

tlačítka mi trošku cvakajú... ale neriešim to akosi... :) a ten rámik okolo displeja je kokový? :D čosi mi hovorí že to je plast...
Uživatelský avatar
fraaana
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř bře 23, 2011 12:29
Zařízení: Dell Venue Pro, Omnia7, HP TouchPad, HTC HD7

Cvakají vám volume tlačítka?

Příspěvek od fraaana »

Mám již druhé HTC HD7 (první ukraden) a mohu potvrdit, že cvakání těchto tlačítek je velmi individuální. U prvního přístroje bylo vše perfektní, ale u současného je dvojtlačítko volume tak volně uchyceno, že jsem se občas obával, že upadne samo od sebe.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Cvakají vám volume tlačítka?

Příspěvek od Cheetah007 »

At s telefon třesu jak chci tlačítka nevydají ani hlásku,ale mírná vůle tam je,jen bych uvítal trochu jistší chod...cvaknutí hlasitosti,vypínání či fotoaparátu je dost nevýrazné a třeba u focení je to vysloveně na obtíž....člověk ani neví jestli už namáčknul furt to musí hlídat a pak "docvaknout" spoušt je klasicky dvoupolohová.

Měl bych ale dotaz na htcjirku,ten kovový rámeček s plastem obepínající celý telefon,pár škrábanců má a tlačítka chromová jsou i při slušném používání trochu ošoupaná...barva patrně pouští.
Jak jsi psal jinde telefony spravuješ a překrytováváš,jak se to pohybuje cenově (cena dílu možná bych to zvládnul i sám) u HD7 předpokládám že půjde o celý prostředek viz. zde: http://shop.brando.com/htc-hd7-replacem ... 587d4.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti