Instalácia novej appk Backup and restore

Diskuze o telefonech modelové řady Xperia se systémem Android (Z5/Compact, Z4, Z3…)
Odpovědět
micenko
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv lis 11, 2010 6:44
Zařízení: xperia x10i

Instalácia novej appk Backup and restore

Příspěvek od micenko »

Rád by som preinstaloval povodnú app Backup and restore. Stiahol som novú verziu, povolil aplikácie z iných zdrojov a po spustení inštalácie mi stále hlási, že appk sa nenainstalovala. Všetko som zopakoval niekoľko krát. Prosím o radu, kde robím chybu. Mám SE Xperia X10. Ďakujem
micenko
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv lis 11, 2010 6:44
Zařízení: xperia x10i

Instalácia novej appk Backup and restore

Příspěvek od micenko »

To Pavel: Na to som myslel, ale mám obavy, že ak sa mi po odinstalácii nepodarí nainstalovať Backup and restore.......
petin
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 23, 2011 10:08
Zařízení: SE xperia

Instalácia novej appk Backup and restore

Příspěvek od petin »

má úplně stejný problém...aplikace tam ten program není abych ho mohl odinstalovat..preinstalce jak výše píše kolega též nejde..hlásí to chybu...tak nevím jak to natvrdo smazat či přeinstalovat neb když chci zálovat tak poslední krok to prostě nedá,že je záloha dokončena a pak to visí
SE_HELP
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv čer 17, 2010 20:41
Zařízení: x10

Instalácia novej appk Backup and restore

Příspěvek od SE_HELP »

Ahojte.
Pôvodná Backup and Restore aplikácia sa nedá odstrániť. Napríklad keď ukončíš túto aplikáciu s task killerom, telefón sa reštartuje. Takže podľa mňa neskúšaj odstrániť, radšej by som ti odporúčal nainštalovať druhú Backup&Restore aplikáciu (Backup Master,..., ktorú si vieš stiahnuť tu: https://market.android.com/details?id=c ... rch_result" onclick="window.open(this.href);return false;)
petin
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 23, 2011 10:08
Zařízení: SE xperia

Instalácia novej appk Backup and restore

Příspěvek od petin »

děkuji moc.Ihned zkusím
Odpovědět

Zpět na „Sony telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů