HTC Tytn odemknutí a ROM Anryl

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
Walk3r
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 21, 2010 9:51
Zařízení: HTC Tytn/Hermes

HTC Tytn odemknutí a ROM Anryl

Příspěvek od Walk3r »

Zdravím, jsem sice začátečník, ale pročetl jsem všechno možné jak tady, tak na XDA. Chci nainstalovat romku od Anryl WM6.1. Bohužel toho nejsem schopný. Všude jsem našel návody jen na Kaisera, jak na HardSPL tak na instalaci ROM. Zkoušel jsem to podle nich, ale bez úspěchu. I přeš USB i přes microSD. Možná jsem jenom slepý, ale připadá mi, jako by byl Hermes zralý do šrotu, když nemůžu nic najít :tlem: Poradíte někdo, případně jestli je někde návod pro slepce jako jsem já :-D Díky moc

-- doplnění předchozího příspěvku (úte zář 21, 2010 11:52) --

Tak se mi podařilo odemknutí, ale nedaří se mi instalace WM6.1 mám SDHC kartu, takže musím z počítače. Když spustím instalaci, tak se vypne obrazovka a vyhodím to error 260, disconnect. Ani nenaběhne instalace. Tak jsem to zkusil z trikolóry, instalace naběhla, ale na jednom procentu to vyhodilo error 244, unknown model. Jak mám prosím postupovat?
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Tytn odemknutí a ROM Anryl

Příspěvek od Daidalos »

Máš i CID unlock?
Chyba: ERROR [[244]] : INVALID MODEL ID .
Nic víc k ní nepíšou, a chyba 260 je chyba spojení. Údajně by mělo postačit restart zařízení popř. PC.
Pokuď umíš anglicky projeď si toto: http://forum.xda-developers.com/wiki/in ... CONNECTION
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů