Invisible shield

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
Havris
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv čer 10, 2010 19:50
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Semily

Invisible shield

Příspěvek od Havris »

Zdravím...má někdo na tomto zařízení folii INVISIBLE SHIELD??? popřípadě jaké sní máte zkušenosti??? měl bych také zájem a ještě přemýšlím jestli na celý telefon nebo jen na displej... Dík
URSA
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř pro 09, 2009 23:06
Zařízení: HTC touch pro2

Invisible shield

Příspěvek od URSA »

IS pouzivam od prosince lonskyho roku... mam full body.. proti skrabancum ochrani dokonale... ale po par tydnech dost zasloutne.. na samotnym displeji to neni az tak znat...ale prave na tele telefonu je to dost znatelny... uz jsem uvazoval, ze to i sundam...ale jelikos se pohybuju po stavbach a nechovam se k telefonu jako ke svatymu gralu, tak tam IS jeste nechavam...ale je pravda,ze pekne to nevypada...
Havris
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv čer 10, 2010 19:50
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Semily

Invisible shield

Příspěvek od Havris »

Tak to me zajimalo. To me mrzi ze to zloutne no. To jsem necekal. Tak nevim jestlu ho mam kupovat. Asi vezmu jen na displej.
Jestli mate nekdo nejaky jiny postreh podelte se o nej proaim. Diky
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Invisible shield

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Na displej jsou daleko lepší folie, tato moc neklouže.
Matrix44
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 07, 2006 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Slovakia

Invisible shield

Příspěvek od Matrix44 »

tiez ju mam v prevedeni full body. Na displeji zatial spokojnost, az na to ze od vyroby bol v nej taky kaz. Na tele sa mi ju nepodarilo dat 100% bez prachu, a pod foliou mam dve bodky co mi dost vadi.
Inac naozaj je protismykova, a netreba sa obavat nahodneho strhnutia folie lebo drzi velmi dobre.
Predtym som mal foliu od f. BoxWave a ta bola urcite neviditelnejsia, ale tato mi pride odolnejsia.

Maj sa,
Matrix44
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Invisible shield

Příspěvek od Sir Andrew »

Není zbytečné dávat na kapacitní display nějakou ochranu?
Třeba HD2 vydrží klíče/nůž/nužky bez sebemenších stop, tak proč by to nemohly mít i jiné zařízení?
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Invisible shield

Příspěvek od Cleric »

Vlastním Desiré již skoro půl roku a za tu dobu jsem na něm neměl žádnou folii a k telefonu se zrovna nějak extra v rukavičkách nechovám. Beru ho do práce kde zrovna nějak moc čisto nemáme a vypadá stále jako nový. Navíc Desiré má tvrzené sklo. a proti pádu na zem tě stejně folie neochrání před prasklým displeyem nebo nějakým odštípnutím plastu.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Invisible shield

Příspěvek od IkE Blaster »

Tam pak ten Fullbody Invisible Shield pomůže dost, ale celkem ten povrch nesnáším, takže záleží na majiteli :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

InvisibleSHIELD na iPhone 4

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pořídil jsem si InvisibleShield na iPhone 4 (varianta Full Body Maximum Coverage ). Ten povrch je takový "ulepený", ale na to se dá zvyknout. Přední strana mi sedí jako přibitá, ale se zadní mám neustále problémy a ve výsledku jsem tedy z fólie za téměř 500 Kč trochu zklamaný. Abych to upřesnil, po asi 5 dnech používání se mi zadní strana sama od sebe "pohybuje". Dám telefon do kapsy a když jej vyndám, je třeba o 2 mm posunuta k okraji a tím začne přečuhovat. Když prsty zaberu, posunu ji zase zpět. Zajímavé je, že to dělá jen zadní strana, přední fólie se ani nehne. Asi ji zkusím sundat a znovu "nanést".
Havris
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv čer 10, 2010 19:50
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Semily

Invisible shield

Příspěvek od Havris »

A jak je to s tím žloutnutím??? Pozorujete nějaké žloutnutí??? protože nerad bych nosil "žlutej" telefon :)
Matrix44
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 07, 2006 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Slovakia

Invisible shield

Příspěvek od Matrix44 »

uz ju mam 2 tyzdne a zltnutie nepozorujem ziadne :wink:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Invisible shield

Příspěvek od htcjirka »

To teprve prijde :wink:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Invisible shield

Příspěvek od Jiří Hrma »

Žloutnutí se u mě také neobjevuje, ale mám IS necelý týden... ale to samovolné posouvání fólie na zádech telefonu mi vadí dost. Snad pomůže opětovné "předělání".
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Invisible shield

Příspěvek od IkE Blaster »

Kamarád má IS fullbody na HTC Touch HD, takže černém těle (má jí přes rok). Žlounutí není pozorovatelné nikde, přes display trochu utrpěla rovnoměrnost jasu, ale nic tragického (od prvního použití).

Ulepenost povrchu - přesně ten pocit mám, ikdyž v ruce bez problému, ale když mám mít telefon položený na dřevěném stole a pracovat s ním, tak vydávané zvuky mě vážně iritují :lol:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Invisible shield

Příspěvek od Jiří Hrma »

Legrace je, když telefon s IS fólií položím třeba na skleněný stůl, to je pak nutné vynaložit trochu síly, abych jej "odlepil"... dnes po tmě už ta záda přelepovat nebudu, zkusím to zítra za světla a uvidíme, běda jak budou "záda" zase jezdit.
Havris
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv čer 10, 2010 19:50
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Semily

Invisible shield

Příspěvek od Havris »

Tak jsem si koupil tu folii BRANDO...ale jakmile jsem ji tam chtěl dát bylo tam neuvěřitelné množství bublinek...sundal jsem ji omyl a zas...takže ji ted můžu dát tak doprdel. jsem hezky naštvanej...

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv zář 09, 2010 17:52) --

HAHA tak jsem to vyřešil =D jak mi přišla folie BRANDO uprostřed dvou "plexi" tak jsem použil jako folii to PLEXI =D po několika omytích je výsledek téměř dokonalý :)
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů