MMS nejde odoslat

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
emili
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte čer 29, 2010 9:39
Zařízení: HTC HD2

MMS nejde odoslat

Příspěvek od emili »

Presla som cele forum co sa tyka MMS ale odpoved som nenasla. V telefone mam vsetko nastavene spravne co sa tyka nastavenia MMS,bola som aj priamo v O2 kde mi to nastavili ale aj tak sa nedaju MMS poslat.Nechapali ani v O2 ale je pravda ze nepoznali HTC skoro vobec.Poslala som si aj nastavovaciu smsku z O2 na nastavenie MMS a po potvrdeni mi moje HTC napisalo ze nastavenie bolo neuspesne alebo nieco v tom zmysle.Pripada mi to ako by to ten telefon sam zablokoval.Neviem si s tym rady prosim pomozte.Este raz opakujem ze nastavenie MMS mam v poriadku.Nemam aktivovany ani neobmedzeny internet ktory blokuje MMS v T-mobile roomingu.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

MMS nejde odoslat

Příspěvek od icepoint »

pokud je nastaveni ok, tak jedine HR, nechat potom znova nastavit operatora sit. Zkusit zvednout moznost odesilacich pokusu ze 3 na 5. V nastavení připojení u připojení MMS zkontrolovat zatržení, že je povoleno připojení k internetu, jinak nevím, mně u O2 po HR se sám nastaví a vždy funguje, bez jakékoli nastavovací sms.
emili
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte čer 29, 2010 9:39
Zařízení: HTC HD2

MMS nejde odoslat

Příspěvek od emili »

icepoint píše: mně u O2 po HR se sám nastaví a vždy funguje, bez jakékoli nastavovací sms.
Ako mam tomu rozumiet,spravis HR a nic nenastavis a idu ti MMS? Ja som HR uz robila 2x a ani raz nesli.A preco treba mat pripojenie k internetu aby som poslala mms,pri SE K 750i mi to slo bez problemov a internetu.
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

MMS nejde odoslat

Příspěvek od Mezek »

Ano, je to tak i u mne. Po HR se jako jedna z prvních nastavení zobrazí (v mém případě O2) nastavení podle sim karty. Nevím jak je to tam napsaný, ale je to nastavení dat. Potom mám i MMS nastavený a mohu posílat/přijímat naprosto bez problému.

Edit : pro jistotu se mrkni na nastavení : Všechny zprávy -> Menu -> Settings -> Options -> Menu -> MMS Server.

Obrázek
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

MMS nejde odoslat

Příspěvek od icepoint »

Nejsem odborník, ale když dostávám, odesílám mms, chce to min GPRS připojení. Nebo EdGE, 3G, wifi. Prostě nic nenastavuji, ale pro jistotu koukni do menu-all settings- connections-advanced-select network,- tam by měla být volba mms - v mém případě v rozevíracím menu je O2 MMs, OS Internet, O2 WAP- ten jsem smazal ,My work network, My ISP. Máš li tam MMs , mělo by jít. Ještě můžeš zkusit po volbě all settings- conection setup-tam by měla byt země- ČR, Operator O2-zvolit menu- update database. Ale mělo by se to udělat po HR automaticky.
P.S. Tak jsem schválně jednu MMs odeslal, předtím jsem vypnul Datové připojení a co ... normálně se odeslala, nicméně, v průběhu odesílání došlo k připojení 3G - jsem zrovna v Praze, a po odeslání se 3G zas odpojilo, z toho dedukuji, že MMS obsahuje víc dat a používá datové připojení. Asi tak, víc nevím, třeba někdo poradí.
ZVERuS
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte čer 29, 2010 20:43
Zařízení: HTC2

MMS nejde odoslat

Příspěvek od ZVERuS »

Cauko skontroluj v nastaveniach MMS IP adresu ci je vo formate 10.97.1.11 . ja som tam mal par nul na vyse a nechcelo odosielat MMS
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

MMS nejde odoslat

Příspěvek od barberry.pha »

mms se odesilaji pomoci datovyho pripojeni, coz neznamena ze by za pripojeni uzivatel neco platil, vsechno je v cene mms ale zkratka je to multimedialni zprava ve ktere se posilaji fotky,hudby,video,dlouhy text a ten jde prenest pouze pres datovy sluzby, takze pri odesilani se telefon pripoji k siti a po odeslani odpoji ... pokud ma nekdo blokly datovy sluzby tak holt mms neodesle, blokovani potom jenom pres operatora aby datovy sluzby nesly ale mms sly odesilat, myslim ze tato moznost je.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti