WM 6.5 nefunguje bluetooth

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
fjodero
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát říj 31, 2008 9:26
Zařízení: Samsung Omnia 7

WM 6.5 nefunguje bluetooth

Příspěvek od fjodero »

mam o2 orbit 2 a zjistil sem ze u vsech wm 6.5 i wm 6.1 neoficialnich z xda developers nejde bluetooth ..u jedne jedine romky a to officialni wm6 od htc funguje ale jinak ve vsechn neoficialnich nefunguje..cim to je?
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

WM 6.5 nefunguje bluetooth

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Aktualizuj radio.
fjodero
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát říj 31, 2008 9:26
Zařízení: Samsung Omnia 7

WM 6.5 nefunguje bluetooth

Příspěvek od fjodero »

to je upgrade gms,to ma neco spolecnyho s bluetoothem??ja nevim mozna jo,ale aktualizoval jsem ho na 3.34.90 a problem pretvrava..nemam aktualizovat neco jinyho?achjoo :( :(
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

WM 6.5 nefunguje bluetooth

Příspěvek od Daidalos »

Radio neni jen GSM je to vše spojené s připojením tedy prostě: GSM(CDMA),Bluetooth,Wi-fi,Radio atd.
JInak jak si přišel na to,že ti nefunguje?
fjodero
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát říj 31, 2008 9:26
Zařízení: Samsung Omnia 7

WM 6.5 nefunguje bluetooth

Příspěvek od fjodero »

jo tak,diky..no funguje ale tak ze druhe zarizeni ( ktere koliv-mobil,pc,pda apod..) ho vyhleda,ale kdyz dam odeslat nejaky soubor napise to ze je chyba spojeninebo ze to nejde nebo neco podobnyho,jak u ktereho zarizeni..obracene ale kdyz chci odeslat soubor z orbitu tak to funguje ..:-/ :-( a je to jen u cooking romek z xda developers..zkusil jsem jich snad 15 s WM 6.5 mezi tim asi dve s WM 6.1 ale u vsech je to stejny,jen u original htc to funguje :-(
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

WM 6.5 nefunguje bluetooth

Příspěvek od Daidalos »

Jo tak to sme na tom stejně a přitom mam jiné zařízení.
Tënhle problém příjmání,jak jsem vypozoroval má více HTC mobilů.Zkus program Moblue ;-) možná by ti mohl pomoct.
fjodero
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát říj 31, 2008 9:26
Zařízení: Samsung Omnia 7

WM 6.5 nefunguje bluetooth

Příspěvek od fjodero »

to uz jsem skousel ale nepomaha je to porad stejny ..nechapu proc nejde jen u vyssich WM nez 6 ..kdyby aspon udali ofiko 6.5 aby sel bluetooth :-/ nebo ja nechapu proc to de jen u oficialni romky,cooked 6 sem nezkousel to je pravda ale 6.1 je skoro stejny jak 6 a nejde..
VlaPET
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 13, 2011 1:15
Zařízení: GarminASUS M10

WM 6.5 nefunguje bluetooth

Příspěvek od VlaPET »

Preji dobry den, muj M10 a Mivvy ma stejny problem, je to problem Microsoftu. Pry dodavatel kompilace musi udat pro polozku Virtual COM port nejake cislo vetsi jak COM6. Virtual COM port u zadneho meho zarizeni nejde nastavit a tudiz to nekomunikuje se zarizenimi, ktere toto vyzaduji. Pry to jde resit pres registry. Nejsem vsak v romto na WM guru, takze nevim... Muze se na toto nekdo zamerit a nalezt opravu pres registry? Mate nejaky dobry regedit krom nefunkcniho PHM? dekuji VlaPET
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů