PIMBackup spatne importuje zpravy

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Odpovědět
selice
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 26, 2009 16:01
Zařízení: HTC Touch HD

PIMBackup spatne importuje zpravy

Příspěvek od selice »

Mam takovy maly (velky) problem s importem dat pomoci PIMBackup.

Pred flashem ROM jsem udelal backup dat pomoci PIMBackup 2.8, flashnul z verze 3.0XT na 3.7XT (Dutty's ROM) a udelal restore dat, konrektne zprav. Bohuzel, po importu se zpravy zobrazuji spravne pouze kdyz je ctu pomocti TouchFLO, tj. otevru si kontakt, s kterym jsem si vymenil part textovek, kliknu na Messages a zpravy se zobrazi spravne. Nicmene pokud vejdu do All messages (default Windows Messaging) tak vidim komu jsem zpravy odeslal, nicmene pri otevreni dane konverzace vidim pouze zpravy, ktere jsem odeslal a zacinaji jako Me:. Odpovedi druhe strany proste videt neni.

Nesetkal se s tim nekdo? Dela to jak na verzi 3.0, tak na verzi 3.7. Co si pamatuju, tak pri upgrade ROM do verze 2.8 kdy se zmenila i ofiko ROM od HTC jsem problemy nemel a vse fungovalo jak by melo.

Druha vec, ktera je dost zarazejici je ta, ze po importu zprav (2438) mi telefon zacne zamrzat a pracovat hOoooOoOodne pomalu. :(

Veskere rady, nazory a pripominky vitam ...!

Diky.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

PIMBackup spatne importuje zpravy

Příspěvek od Jiří Hrma »

A co zkusit zprávy zálohovat přes trial verzi Jeyo Mobile Companion, když PIM Backup zlobí...
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

PIMBackup spatne importuje zpravy

Příspěvek od matelkoxxl »

no ja som uz niekolko krat zalohoval a obnovoval cez pim a nikdy mi to problemy nerobilo.
ale ako radi jirka,dobry program na zalohu je este ten jeyo,s tym mam tiez len dobre skusenosti...
selice
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 26, 2009 16:01
Zařízení: HTC Touch HD

PIMBackup spatne importuje zpravy

Příspěvek od selice »

Problem je ze data uz jsou zalohovane.. a potrebuju je obnovit do puvodni podoby.

Funguje ten placenej backup na stejne bazi jako PIM? Vyzkousim az priste budu backupovat nicmene ted potrebuju nejak ty zpravy dostat zpatky do puvodniho stavu. :/
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

PIMBackup spatne importuje zpravy

Příspěvek od Kulík »

Selice: to zpomalení je normální, stačí SR a už vše jede, jak má. Jinak jsem zatím problém s PIM backupem neměl.
selice
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 26, 2009 16:01
Zařízení: HTC Touch HD

PIMBackup spatne importuje zpravy

Příspěvek od selice »

No problem je, ze po SR se to nespravi.. nechal jsem zpravy backed up. Holt kdyz budu se potrebovat k nim vratit, tak to restornu, ale priste zkusim tu komercni backup utilitku.
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti