HTC S710: Uznané reklamace?!

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
va-zo
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv úno 21, 2008 20:47

HTC S710: Uznané reklamace?!

Příspěvek od va-zo »

Zdravím,
chci se zeptat, zda a s čím jste uspěli při reklamaci Vašeho HTC S710? Mám prasklý přední kryt displeje a tak by mě zajímalo, jestli bych to vyreklamoval, já si myslím, že ne, ale hodně lidí mi tvrdí, že bych uspět mohl... Jak jste na tom vy, uspěli jste při nějaké reklamaci Vašeho VOXE?
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

HTC S710: Uznané reklamace?!

Příspěvek od olda »

Já jsem zkoušel reklamovat loupající se barvu na bocích a věřte nevěřte jsem uspěl a bylo vše vyměněno.Ale měsíc na to my Voxík upadl a barva už je zase dole.Ted už na to prdím,ale myslím si že by jsi mohl uspět,Ahoj Olda :wink:
va-zo
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv úno 21, 2008 20:47

HTC S710: Uznané reklamace?!

Příspěvek od va-zo »

Hmm dík! A mohl by jsi mi pls říct, kde jsi ho kupoval? Já ho mám od O2 a tudíž si myslím, že by se mohli při reklamaci kroutit, nebo že by to trvalo dlouho, jelikož by určitě ten mobil poslali na posouzení, jestli mají reklamaci uznat nebo ne...A už to vidím, jak by ho poslali na posouzení a on by za měsíc přišel zpátky s tím, že reklamaci neuznávají, že jsem si to způsobil sám => takhle bych byl akorát měsíc bez telefonu! :-(
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

HTC S710: Uznané reklamace?!

Příspěvek od olda »

Tak já ho měl od známého a byl kupován volně v Elektrowordu.A hlavně servis na HTC je tady u nás v Táboře a já to tam mám 4 zastávky autobusem MHD.Ahoj Olda :wink:
Uživatelský avatar
Sigi-ACS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: sob led 05, 2008 16:04
Bydliště: Praha

HTC S710: Uznané reklamace?!

Příspěvek od Sigi-ACS »

Tak praskle sklicko 810 bez DPH a 540 za praci.
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů